Харківський театр музкомедії заплатив Коломойському 700 тисяч за оренду рідного приміщення
06.04.2011   //   48 Переглядів

Харківський академічний театр музичної комедії звернувся до Міністерства економіки за погодженням закупівлі «у одного учасника» послуг з оренди приміщення в Будинку культури «Харчовик», яке театр займає вже понад 20 років. За оренду приміщення площею 4114 м2 до кінця 2011 року театр заплатить ПАТ «Приват Бізнес-Центр «Слобожанський» 680 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В обґрунтуванні закупівлі повідомляється, що в Харкові немає вільних приміщень, придатних для розміщення театру музичної комедії. «Крім того, у зв’язку з обмеженістю коштів, передбачених на фінансування послуг з оренди нежитлового приміщення (679 800,00 грн.), зміна орендодавця потягне за собою нові витрати на переселення театру (монтаж сцени, освітлення, та ін.)… Орендна плата за нежитлове приміщення вартістю 15,75 грн. за м2 на місяць є нижчою, ніж рівень середньоринкових цін у межах міста Харкова.», – йдеться в документі, підписаному заступником директору театру Моісеєнко Н.О.

Власником приміщення по вул. Карла Маркса, 32, є ПАТ «Приват Бізнес-Центр «Слобожанський». Засновником компанії є «Приватбанк».

У 2006 році «приватівці» змушували театр звільнити займану площу через скінчення договору оренди.