Після розробки ЄДАПСом нових акцизок на алкоголь державній фірмі не дозволили їх друк
05.04.2011   //  

Міністерство економіки відмовило Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України у погодженні закупівлі послуг з друку акцизних марок на алкогольні напої та тютюнові вироби. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Департамент ДПАУ планував закупити послуги з друку акцизних марок на алкоголь у кількості 1,81 млрд штук та 6,00 млрд на тютюн у держпідприємства «Поліграфічний комбінат «Україна». Вартість мала скласти 512 млн грн., або 6,5 копійки за штуку. Відповідне обґрунтування закупівлі податківці направили до Мінекономіки 17 лютого.

Напередодні направлення стало відомо, що учасник консорціуму ЄДАПС СП «Голографія» розробило новий голографічний елемент для акцизних марок.

Державний комбінат «Україна», який знаходиться в сфері управління міністерства фінансів, монопольно виготовлює акцизні марки з 2003 року. ЄДАПС має патенти на голографічні елементи для різних бланків суворої звітності, що дозволяє консорціуму контролювати ринок друку бланків і отримувати мільярдні контракти від державних органів.