У Тигипко купили «Професіографічні путівники» по 7 тисяч гривень за штуку
14.03.2011   //   149 Переглядів

Міністерство економіки 23 лютого погодило Державному центру зайнятості Мінпраці та соцполітики закупівлю «у одного учасника» 670 комплектів «Професіографічний путівник» на загальну суму 4,80 млн грн. Путівники замовлені у ТОВ «Група компаній «Динаміка». Вартість одного комплекту склала 7171,20 грн за одиницю. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Згідно з обґрунтуванням закупівлі, яке є в розпорядженні НГ, неконкурентна процедура торгів обрана через наявність у «Динаміки» виключних майнових прав на твір «Проект «Комплект «Професіографічний путівник». Свідоцтво про реєстрацію авторського права  на твір «Проект «Комплект «Професіографічний путівник» № 36721 датовано 27.01.2011 р., договір про передачу виключних майнових прав датований 28.01.2011. Засновниками ТОВ «Група компаній «Динаміка» є Андрій Міщенко та Олександр Циганков.

Держцентр зайнятості пояснив необхідність закупівлі «Професіографічних путівників» «з метою отримання громадянами, які звертаються за послугами в центри зайнятості України найбільш повного об’єму інформації про професії».

Нагадаємо, цього року Держцентр зайнятості саме через наявність у певних фірм майнових прав на твори придбав патентовані автопричепи на суму 17,89 млн грн.,  «мотиваційні термінали» на 112 млн грн.