Луганська шахта отоварилась на сотні мільйонів у спонсора Білоконя
14.01.2011   //  

ДП «Донбасантрацит» за результатами тендеру 29 грудня придбала обладнання на 178,94 млн грн. для Княгинівської шахти в Луганській області. Угода на лізингові послуги укладена з ТОВ «Нові фінансові ресурси». Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

У вересні 2010 року ТОВ «Нові фінансові ресурси» стало переможцем тендеру ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» на надання лізингових послуг на суму 298,20 млн грн.

Основним власником компанії до 2010 року був Борис Каменецький, 1 відсоток статутного капіталу було оформлено на киянку Віру Стенгач. Раніше екс-міністр внутрішніх справ Микола Білоконь повідомляв, що Каменецький допоміг йому придбати квартиру в Москві вартістю понад два мільйони доларів.

На запитання звідки у держслужбовця такі гроші на придбання квартири у центрі Москви, біглий екс-міністр заявив,  що «Каменецкий Борис Ефимович купить помог. Это тоже мой друг, российско-украинский бизнесмен, сам родом из Мариуполя, у него там до сих пор завод действует. Уважаемый человек. Так вот, он мне дал заем в пятьсот тысяч долларов – я квартиру-то и купил. Место, знаете, великолепное, напротив Храма Христа Спасителя…».