Дилери Рено розіграли 125 мільйонів на авто поліції та Служби безпеки дорожнього руху
18.11.2020   //   0 Переглядів

Державне агентство інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект) 30 жовтня та 9 листопада за результатами тендерів уклало три угоди про закупівлю спецавтомобілів на загальну суму 125,04 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  • ТОВ «Кий Авто Центр» за 59,94 млн грн. поставить 30 дорожніх лабораторій СКС-RMSL2H2-17АБ на базі фургону Renault Master для інструментальної перевірки стану вулично-дорожньої мережі, технічних засобів організації дорожнього руху та фіксації дорожніх умов у місцях ДТП для Департаменту патрульної поліції по 2,00 млн грн.

Виробником є ТОВ «Спец-Ком-Сервіс», яке з 2011 року натендерило 1,79 млрд грн.

Автомобілі мають світлодіодну панель-балку з сигнально-гучномовним пристроєм. У вантажному відсіку будуть стіл, стілець, інвертор, полиці, ноутбук, принтер, вимірювач коефіцієнту зчеплення, рейка для вимірювання нерівностей і товщини покриття, колесо-курвіметр, оптичний далекомір для вимірювання відстані видимості дороги, люксметр-яксравомір для вимірювання освітленості покриття та яскравості покриття і дорожніх знаків, ретрорефлектрометр дорожніх знаків, а також конуси, стрічка і дорожні знаки.

  • ТОВ «Валідус Спецавто» за 59,91 млн грн. поставить 30 мобільних діагностичних станцій перевірки технічного стану транспортних засобів ВС RM MDS на базі фургону Renault Master для Департаменту патрульної поліції по 2,00 млн грн.

Виробником є постачальник. Автомобілі мають світлодіодну панель-балку з сигнально-гучномовним пристроєм. У вантажному відсіку будуть стіл, стілець, інвертор, полиці, ноутбук, принтер, аналізатори відпрацьованих газів, вимірювачі світлопропускання скла, шуму, залишкової висоти малюнка протектора шин, параметрів світла фар та сумарного люфту рульового управління, а також комплект поворотних пристроїв для вантажівок.

Автомобілі мають бензиновий двигун Євро 6 на 1,6 л, механічну коробку передач, кондиціонер і мультимедійну навігаційну систему, а також додатково радіостанцію, сигнально-гучномовний пристрій, рулетку, аптечку, цифровий фотоапарат, ліхтарі, колісний ключ, домкрат, світло-відбивні жилети, сигнальні диски і дорожні конуси.

Зараз у салонах Renault Duster Zen із такими двигуном, коробкою передач, кондиціонером, приводом і мультимедійною навігаційною системою без додаткового обладнання коштує 500 тис грн. Що ж до фургона Renault Master L2H2, то вони продаються по 823 тис грн.

Сума угод на 0,1% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 125,20 млн грн.

Єдиними конкурентами були інші дилери Renault: на тендерах щодо фургонів – ТОВ «Ніко Прайм Мегаполіс», щодо позашляховиків – ТОВ «Автогруп Кропивницький».

До аукціонів щодо фургонів не допустили ТОВ «Бріорсон Моторc» і ТОВ «Автоберег» у тому числі через те, що вони обидва не вказали марки та моделі ноутбуків та принтерів.

Столична фірма «Кий Авто Центр» належить киянам Олександру Гуні та Володимиру Шполянському, а директором є Володимир Косс. Гуня і Шполянський також володіють ТОВ «Кий Авто Груп» разом із кіпрськими «Інсерком Лімітед» та «Бранзада Лімітед».

Столичною «Валідус Спецавто» володіє і керує Андрій Нагорний із Києва. З 2015 року фірма отримала підрядів на 1,16 млрд грн., переважно в Укрінфрапроекту з 2019 року.

Засновниками фірми «Європа Плюс» з-під Білої Церкви є місцеві жителі Ірина і Павло Шалабаї та столичне ПАТ «ЗНВКІФ «Акорд-Фінанс». Її кінцевими бенефіціарами через цей фонд вказані Тарас Ткачук та Олег Жеваго – брат екснардепа Костянтина Жеваго.