«Сімейні» фірми розіграли тендер на ремонт алеї в центрі Львова
15.11.2020   //   123 Переглядів

Галицька районна адміністрація Львівської міськради 9 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ПП  «Термобуд-Київ» про капітальний ремонт центральної пішохідної алеї за  4,18 млн грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Це вже друга угода на ремонт алеї в центрі на проспекті Свободи у Львові. Влітку цього року районна адміністрація підписувала договір на ремонт, однак суму угоди зменшили із 13,65 млн грн до 9,5 млн грн через брак коштів. Наприклад, виключили встановлення італійських ліхтарів Nova by Neri. Тепер адміністрація підписала договір на ті роботи, які раніше були виключені, в тому числі й ліхтарі, які коштуватимуть понад 1 млн грн. Так, замовили 12 опор із одним світильником по 68,9 тис грн.. і дві опори з двома світильниками по 96,7 тис грн. Опори Nova by Neri виготовлені із сталі та чавуну, а світильники – з алюмінію.

Загалом на алеї мають провести демонтажні та електромонтажні роботи, облаштувати водопостачання та водовідведення, автоматичний полив газонів, відремонтувати прилеглий тротуар, вимостити алею з чорного та сірого граніту. Обрис самої площі повинен відтворювати силует скрипки, гриф якої примикає до оперного театру.

Візуалізація з сайту Львівської міської ради

 

Єдиним конкурентом «Термобуд-Київ» було ТОВ «Мюревв». Власником цієї фірми лише за кілька днів до оголошення торгів  став Анатолій Масалов із Самбора. До цього фірма ніколи участі в публічних тендерах не брала і належала киянці Рибак Олені Олександрівні. Вона є дружиною власника і керівника фірми-переможця «Термобуд-Київ» Юрія Парфенюка.

І Рибак, і «Мюревв» зареєстровані в Києві на вулиці Бойчука, 10, в квартирі №21. Згідно з документами на Prozorro, «Термобуд-Київ» орендує техніку в компанії, яка «прописана» за цією ж адресою – «Тетон Девелопмент». «Термобуд-Київ» і «Тетон Девелопмент» поєднує спільний власник і директор Юрій Парфенюк.

Під час аукціону «Термобуд-Київ»  та «Мюревв» своїх пропозицій не знижували.