«Слуга народу» так подав позов проти «Тедісу», що швидко його програв навіть без розгляду
06.10.2020   //   1 Переглядів

Народний депутат Антон Поляков («Слуга народу») не заплатив 2102 грн. судового збору для оскарження рішення про зняття арешту з рахунків «Тедісу». Про це повідомила «Ліга антитрасту» з посиланням на рішення судів.

Суддя Господарського суду м. Києва Марченко О.В. 10 липня 2020 року заарештувала кошти на рахунках тютюнового монополіста «Тедіс». Однак вже 13 серпня передумала та вирішила зняти арешт з рахунків. Не зупинив суддю і той факт, що її рішення про арешт коштів залишив в силі апеляційний суд.

Рішення про зняття арешту (скасування заходів забезпечення позову) оскаржив до апеляційного суду не тільки Антимонопольний комітет, а й народний депутат Поляков. Однак, депутат не сплатив судовий збір за подання апеляційної скарги у розмірі 2 102 грн., тому Північний апеляційний господарський суд 31 серпня залишив його скаргу без розгляду та надав йому строк на сплату судового збору до 18 вересня. Однак збір депутат так і не оплатив, як наслідок 22 вересня апеляція повернула депутату його скаргу.

Розгляд апеляційної скарги Антимонопольного комітету на ухвалу про зняття арешту з рахунків «Тедісу» було перенесено на 7 жовтня 2020 року з підстав неявки представників окремих відповідачів у засідання. Так, на розгляд не з’явились представники: ТОВ «Філіп Морріс Сейлз Енд Дистриб`юшн», ПІІ «Імперіал Тобако Юкрейн», ПрАТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна», ПрАТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», ПрАТ «Філіп Морріс Україна» та ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна».