«Оператор ГТС» замовив автомобілів Рено та автобусів МАЗ і Ютонг на 197 мільйонів
17.09.2020   //   0 Переглядів

ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» АТ «Магістральні газопроводи України» 14 вересня за результатами тендерів уклало три угоди про купівлю транспорту на загальну суму 196,84 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

ТОВ «Сучасні вантажівки» за 91,26 млн грн. поставить 11 автобусів Yutong ZK6122H9 (Китай) 2020 року випуску на 52 місця із метановим двигуном Євро 5 по 8,30 млн грн.

ТОВ «Укравтокомплект Лтд» за 48,60 млн грн. поставить 9 автобусів МАЗ 231062 (Білорусь) 2020 року випуску на 52 місця із дизельним двигуном Євро 5 по 5,40 млн грн.

Таким чином, екологічні газові автобуси з Китаю в півтора раза дорожчі від дизельних із Білорусі. Їх додатково оснастять двома аптечками, двома вогнегасниками, тросом, двома упорами, знаком аварійної зупинки, домкратом, ліхтарем, запаскою та інструментами.

ТОВ «Кий Авто Центр» за 56,97 млн грн. поставить 122 позашляховика Renault Duster (Румунія) 2020 року випуску із бензиновим двигуном 1.6 Євро 6 із металевим захистом, шестиступеневою механічною коробкою передач та кондиціонером по 467 тис грн.

У салонах без додаткового оснащення вони дорожчі – від 528 тис грн. за версію Life.

Гарантійний строк на автобуси становить півтора року, а на автомобілі – три роки або 100 тис км пробігу. Всі транспортні засоби повинні бути брендовані логотипом замовника.

Сума угод на 13% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 227,07 млн грн.

В автобусних торгах також брали участь ТОВ «Коммаш» і ТОВ «Амако Україна», а в автомобільних – ТОВ «ВіДі Гранд», ТОВ «Ю.Р.К.» і ТОВ «Ніко Прайм Мегаполіс».

Столична фірма «Кий Авто Центр» належить киянам Олександру Гуні та Володимиру Шполянському, а директором є Володимир Косс. Гуня і Шполянський також володіють зареєстрованим у тому ж будинку ТОВ «Кий Авто Груп» разом із киянином Сергієм Якусевичем та кіпрськими компаніями «Інсерком Лімітед» та «Бранзада Лімітед».

«Укравтокомплект Лтд» належить Олександру та Ганні Іпатенкам і Людмилі Сербіній.

Засновниками «Сучасних вантажівок» є ТОВ «Ріалто» та ВАТ «ЗНВКІФ «Коннект», а кінцевим бенефіціаром – Ольга Мещаніна. Це родичка Євгена Мещаніна, якого називають власником групи компаній «Автек», котра є дилером у тому числі техніки МАЗ і Форд.

У кінці 2013 року акції «Коннекту» належали белізькому офшору «Пальміра Фінанс ЛТД» і ТОВ «Дженерал Істейт» тієї ж Мещаніної. У 2011-2014 роках фондом управляло ТОВ «КУА «Інвестиційні партнери» Андрія Журжія – колишнього нардепа від «Самопомічі».

Нині ж єдиним акціонером «Конекту» є вищезгадана фірма «Дженерал Істейт».

На фонд і «Ріалто» також записане ТОВ «Супермаркет вантажної автотехніки Автек».

Крім того, «Сучасні вантажівки» орендували офіс і склади у ТОВ «Автек-Інвест».