Французи за мільйон євро управлятимуть оновленням системи водопостачання Маріуполя
13.09.2020   //   2 Переглядів

КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Маріупольської міської ради Донецької області 26 серпня замовило компанії «EGIS EAU» (Франція) допомогу з управління Проєктом із постачання питної води Маріуполя вартістю 1,16 млн євро, або 37,49 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Послуги закупили за переговорною процедурою через відсутність конкуренції з технічних причин. Маріупольська міськрада у координації з Мінреінтеграції України обрала фірму «EGIS EAU» зі встановленого Казначейством Франції переліку французьких компаній на виконання ст. 2 Рамкового договору, укладеного між урядами України та Франції 29 січня 2019 року щодо підтримки Проєкту з постачання питної води у Маріуполі. Цей проєкт передбачає видачу Францією пільгового кредиту в розмірі 64 млн євро на такі послуги:

  • попередні вишукування щодо модернізації системи управління водними ресурсами і питного водопостачання Маріуполя у виконанні французької «Beten» (див. «Французи за 2 мільйони євро розроблять оновлену систему водопостачання Маріуполя»);
  • проектування та будівництво станції/станцій із виробництва питної води з наданням експлуатаційно-технічної допомоги та навчання у виконанні французької «Stereau»;
  • допомога з управління Проєктом із постачання питної води міста Маріуполя у виконанні французької «EGIS EAU».

Консультант «EGIS EAU» надаватиме управлінські послуги до кінця 2024 року. Зокрема він проведе огляд існуючої інфраструктури та послуг із водопостачання і водовідведення, а також заходів, здійснених фірмами «Beten» і «Stereau». Ще він виконає інспекцію на заводах-виробниках ключового обладнання, виготовленого у Франції та, можливо, в інших країнах ЄС за дорученням міськради. Крім того, консультант контролюватиме втілення проекту, оцінюватиме ризики, допомагатиме міськраді зі звітами тощо.

Міжнародна група «Egis» пропонує послуги інжинірингу, проектного структурування та експлуатації. У сфері інжинірингу та консалтингу діяльність компанії концентрується на секторах транспорту, міського розвитку, цивільного будівництва, промисловості, захисту навколишнього середовища, енергетики, водопостачання та водовідведення.