Депутат з сестрою дружини розіграли тендер на ремонт мосту
13.09.2020   //   1 Переглядів

Виконавчий комітет Молочанської міської ради (Запорізька обл.) за результатом тендеру 2 вересня уклала угоду з ПП «Абрис-плюс» на ремонт мосту вартістю 223 тис. грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на дані системи «Прозоро».

Йдеться про міст на виїзді до с. Виноградне по вул. Зарічна.

Власником і директором ПП «Абрис-плюс» Владислав Мікша. У 2015 році він обрався до Токмацької міської ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Єдиним конкурентом переможця на нинішньому тендері виступило ПП «Аспект 2017» Лілії Іванової (директорка – Юлія Калмикова). На сторінці Лілії Іванової в соціальній мережі «Однокласники» вказано, що її сестру звати «Люба Мікша». Повне ім’я цієї людини –  Мікша Любов Вікторівна і це дружина вищевказаного власника «Абрис-плюс» Владислава Мікші.

До всього, «Аспект 2017» на тендері вказувало контактним номером телефону 0684508946. Він же вказувався під час закупівель для «Абрис-плюс» і безпосередньо для ФОП Мікша Владислав Станіславович. В свою чергу, навіть в нинішньому тендері в обох учасників вказується спільний номер телефону 9-95-49 та адреса по вул. Гоголя, 54 в Токмаку.

Також зазначимо, що деякі подані на нинішній тендер документи обох учасників містять характерні відмітки на папері, який потім відсканували, що може свідчити про підготовку документів на одній комп’ютерній техніці. У 2019 році «Абрис-плюс» та «Аспект 2017» парою подавалися на один з тендерів, але програли в конкуренції з іншими учасниками.