Через два місяці після виділення землі АТОвцям її виставили на продаж на «Olx»
27.08.2020   //   916 Переглядів

На сайті Olx.ua опублікували оголошення про продаж за $540 тис земельної ділянки площею понад гектар біля Винниківського озера під Львовом. Як зазначено в оголошенні, ділянка складається з 18 ділянок по шість соток.

Як пишуть «Наші гроші. Львів», місце розташування та опис повністю співпадає з даними ділянок, які два місяці тому були надані Львівською облдержадміністрацією у власність 18 учасникам антитерористичної операції та їх рідним.

«Продається все разом. Є детальний план території. Призначення – для індивідуального дачного будівництва (цільове призначення можна змінити)», – вказано в оголошенні, яке було розміщене 24 серпня.

18 ділянок для учасників АТО та їх родичів. Скрін з публічної кадастрової карти

Ділянки розташовані за межами населеного пункту міста Львова на території, що межує з містом Винники. Фактично всі вони розташовані неподалік Винниківського озера, де зараз будують «Академію футболу» Григорія Козловського.

«Наші гроші. Львів» повідомляли, що у червні кожен із учасників АТО та їх родичів отримали там по 0,06 га для індивідуального дачного будівництва. Дозвіл про на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок надав ще в грудні 2019 року попередній голова ОДА Маркіян Мальський своїм розпорядженням. Деякі з учасників АТО із цього списку вже раніше отримували земельні ділянки (під інші цілі) або 100 тис грн. допомоги від Львівської міськради.

В оголошенні про продаж землі вказано, що зараз до ділянки прокладають центральну каналізацію «силами міста, виділений бюджет, проводяться роботи».