Відеоролики про сто днів уряду Шмигаля замовили якомусь ФОПу за 95 тисяч
07.08.2020   //   75 Переглядів

ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Мінкультінформполітики 26 червня уклало угоду з ФОП Мірошниченко Майя Сергіївна про послуги з виробництва відеороликів вартістю 95 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч створять відеоролик довжиною 300 секунд та його скорочену версію довжиною 45 секунд. Вони повинні містити інформацію щодо ініціатив та реформ уряду в перші сто днів роботи оновленого уряду та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля в контексті подій в Україні та світі. Відеоролики мають включати кадри з випусків новин та інформаційних сюжетів, елементи інтерв’ю з прем’єр-міністром, документальні кадри та інфографіку.

Денис Шмигаль очолює Кабмін з 4 березня, тому сто днів уряду виповнилось 11 червня.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки в червні підприємниця Майя Мірошниченко із Києва перемогла у мистецькому конкурсі з виробництва відеороликів на тему: «Презентація ініціатив та реформ Уряду», а саме: «100 днів Уряду України».

Для Майї Мірошниченко це друге урядове замовлення. У серпні 2019 року вона отримала 583 тис грн від ДП «Центр захисту інформаційного простору України” за виготовлення серії відеороликів «Роз’яснення та інформування про реформи Уряду України», а саме: «Захист своїх прав туристами під час подорожей».