На СЕТАМ продають земельну ділянку в Одесі, набуту, за версією слідства, шахрайським шляхом
23.07.2020   //   111 Переглядів

9 липня на СЕТАМ зупинено торги за земельну ділянку в Одесі на Французькому бульварі, 28/30 площею 0,1 га з кадастровим номером 5110137500:45:005:0027. Про це стало відомо з сайту СЕТАМ. Причиною стала постанова про відкладення проведення виконавчих дій приватного виконавця Дмитра Колечка.

Водночас, за даними «Наших грошей», ця земельна ділянка фігурує в кримінальному провадженні 12017161470002723 від 27 листопада 2017 року. 18 травня 2020 р Приморський райсуд Одеси арештував землю і наклав на неї заборону. Але вже 30 червня, за заявою позивача Ірини Сірої, суд скасував заходи забезпечення позову.

Досудове розслідування веде СУ ГУНП в Одеській області. За версією слідства, цією ділянкою заволоділи шахрайським шляхом, використовуючи підроблені документи. Як кажуть правоохоронці, ділянка в сумнівний спосіб змінила низку власників, при цьому, «з метою надання переходу права власності на ділянку вигляду правочину, укладався ряд договорів позики».

Згідно даних Автоматизованої системи виконавчого провадження та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, останнім власником ділянки на Французькому бульварі в Одесі значиться Руслан Черніков. Він щось начебто заборгував Роману Бакаляру. Той звернувся до суду, а потім з відповідним рішенням суду – до приватного виконавця Дмитра Колечка, і виконавець почав виконувати рішення суду, виставив земельну ділянку на примусову реалізацію за допомогою СЕТАМ. До того, як торги зупинили, найбільшу суму за землю – 5,5 млн грн – дав учасник торгів Кирило Семенцов.

Судовий реєстр містить згадки, що на вказаній земельній ділянці раніше було розташоване дочірнє підприємство «Санаторій ім. Чувиріна» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця». Потім ділянка, імовірно, змінювала не тільки власників, а й кадастрові номери.

Провадження №12017161470002723 було розпочато у 2017 році за фактами зловживання суб`єктами держреєстрації службовими повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки; шахрайства; використання завідомо підробленого документа; несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах, автоматизованих системах, комп`ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинених особою, яка має право доступу до неї. В судовому реєстрі згадується, що його веде слідче управлінням ГУ НП в Одеській області під процесуальним наглядом Одеської місцевої прокуратури.