Автодор незаконно допустив «Ростдорстрой» на торги «задля більшої економії», але не зекономив
25.06.2020   //   567 Переглядів

Держаудитслужба виявила порушення у проведенні тендеру Службою автомобільних доріг в Одеській області, у частині допущення компанії «Ростдорстрой» до аукціону. Тендерна пропозиція фірми не відповідала вимогах тендерної документації. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

Мова йде про експлуатаційне утримання автомобільної дороги державного значення М-05 Київ-Одеса, де перемогу отримала компанія «Автомагістраль-Південь» з пропозицією 411,99 мільйонів гривень.

Крім неї на торги намагались потрапити ще чотири компанії – «Ростдорстрой», «Техно-буд-центр», «ШРБУ-48» та «Одеський облавтодор». Пропозиції двох останніх замовник відхилив. «Одеський облавтодор» був відхилений через те, що державне підприємство має податковий борг. А пропозицію «ШРБУ-48» відхилили, бо компанія не вказала наявність відповідної техніки, зокрема, роторного снігоочиснику, мати який вимагала тендерна документація.

Натомість, одеський автодор допустив до торгів компанію «Ростдорстрой», яка є фаворитом серед підрядників одеської Служби автомобільних доріг. Хоча у тендерній пропозиції фірми відсутня  необхідна кількість працівників, які належать до категорії посад «водії механізмів». Фірма надала відповідних   працівників, що належать до цієї категорії лише у кількості 27 осіб, а у тендерній документації вимагали 47 таких працівників. Тож згідно моніторингу Державної аудитслужби замовник мав відхилити пропозицію учасника, натомість фірма прийняла участь у закупівлі.

З відповіді-пояснення одеської Служби автодоріг на сайті «Прозоро» відомо, що замовник виявив, що кількість співробітників, яких компанія подала у складі тендерної пропозиції, не відповідала вимогам документації, але все одно допустив її на торги «з метою збільшення конкуренції між учасниками під час проведення аукціону, задля якомога більшої економії бюджетних кошті».

Це, на думку одеського автодора, мало б зберегти принцип публічних закупівель, який полягає в досягненні максимальної економії.

Допуск «Ростдорстрою» до торгів приніс державі економію усього 2,6%. Саме на стільки «Автомагістраль-Південь» знизила свою пропозицію по відношенню до очікуваної вартості торгів у результаті «конкуренції» з єдиним конкурентом-коллегою по НАДУ.

Загалом в аукціонах Одеської САД, де перемагала компанія «Ростдорстрой»,в середньому економія на торгах склала близько 2%.

За результатами моніторингу, якщо Служба автодоріг не може усунути виявлені порушення, то має скасувати тендер.

Нагадаємо, «Ростдорстрой» та «Автомагістраль-південь» з 2017-2019 зустрілись на аукціонах 79 разів, і у 73% випадках не конкурували між собою. Крім підігрування фірми також мають сталі фінансові стосунки.

ТОВ «Ростдорстрой» входить у групу авторитетного бизнесмена Олександра Жукова та мера Одеси Геннадія Труханова. Офіційно бенефіціарами значаться Євген Коновалов і Юрій Шумахер – депутат Одеської міськради від партії «Довіряй ділам» Труханова.

«Автомагістраль-Південь» належить одеситам  Олегу Наливанному і Валерію Короткову.