Айтішники Кличка перезамовили партнерам Згуровського проїзні квитки для школярів по 94 гривні
04.06.2020   //   100 Переглядів

КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» КМДА 21 травня за результатами тендеру замовило ПАТ «Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій» («НДІ ПІТ») учнівських проїзних квитків на 27,77 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 295 тис електронних квитків учня закладу загальної середньої освіти по 94,14 грн. У липні 2019 року «ГІОЦ» уже замовляв у «НДІ ПІТ» 300 тис штук за такою ж ціною, однак згодом зменшив обсяг того замовлення до 28 223 штук, які й оплатив.

Картки зі штрих-кодом і чіпом MifarePlus S 2K будуть персоналізовані та ініціалізовані кодом ініціалізації. На них нанесуть написи «Учнівський квиток» і «Kyiv Smart Card», персональні дані про учня, дані про заклад освіти, логотип КМДА, назву сайту та телефон служби підтримки. Гарантійний строк становить три роки.

Замовник вимагав чинний сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001) щодо виробництва персоналізованих документів або ідентифікаційних карток.

Вартість договору лише на 0,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 27,85 млн грн.

ДочП «Поліграфічний комбінат «Зоря» із консорціуму «ЄДАПС» відхилили за рішенням АМКУ по скарзі «НДІ ПІТ». «Зоря» не подала документ про згоду з відхиленням пропозиції у разі відмови від укладення договору, неукладення договору або ненадання документів.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Підприємство «Пластик Карта», чиїми засновниками є ужгородець Михайло Ілько і кияни Юрій Ткаченко та Ольга Шепіло, а директором – член правління естонської компанії «Plastmex OÜ» Костянтин Куклєв.

Переможець «НДІ ПІТ» Валентина Прокоф’єва, Юрія Воробйова, Віктора Артеменка та Віктора і Ганни Бобовкіних є монополістом зі виготовлення дипломів для вузів, студентських квитків і шкільних атестатів. Раніше до складу акціонерів та наглядової ради входив Михайло Згуровський – ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та екс-голова наглядової ради державного концерну «Укроборонпром». Він вийшов зі складу акціонерів «НДІ ПІТ», коли Антимонопольний комітет України проводив відповідне розслідування.

За даними проекту «Лабораторія викриттів» (Bihus.info), оточення ректора Михайла Згуровського недоплатило університету «КПІ» 10 мільйонів за оренду приміщень.

У декларації за 2018 рік Згуровський вже не вказав як дружину громадянку США Тетяну Помаранцеву, яка фігурувала в його попередній декларації. На початку минулого року вона купила будинок в на узбережжі Атлантичного океану у місті Палм Кост (штат Флорида, США) вартістю $156 тис. Вона вказала себе американській владі як незаміжню.

Згуровський та його син теж мали нерухомість у США (див. «Ректор КПІ Згуровський приховав будівельний бізнес в Чорногорії та нерухомість у США на мільйони доларів»).