Сервіс «Clarity» запустив перевірку закупівель за автоматичними індикаторами ризиків
01.06.2020   //   267 Переглядів

Розробники сервісу для пошуку, структуризації та моніторингу інформації АМКУ «Clarity App» запустили перевірку будь-якої закупівлі або закупівель окремого замовника у «Прозорро» за автоматичними індикаторами ризиків. Про це повідомили у «Clarity App».

Тепер замовники зможуть перевіряти свої закупівлі, а також вчасно і в багатьох випадках самостійно виправляти технічні та/або незначні помилки. А учасники зможуть подивитись історію закупівель замовника та ті ризики, які спрацьовують у конкретного замовника.

Щоб користуватися перевіркою автоматичних індикаторів ризику, потрібно оформити доступ до тарифу з пошуком по базі моніторингів ДАСУ і перейти до меню «Моніторинги ДАСУ-Перевірити на ризики». З усіма тарифами можна ознайомитись на сайті сервісу.

Нагадаємо, сервіс для пошуку, структуризації та моніторингу практики Адміністративної колегії АМКУ з розгляду тендерних скарг «Clarity App» від «Clarity Project» та Юридичної компанії «Правое Дело» запрацював у серпні 2019 року. Восени того ж року розробники відкрили доступ до практики Колегії за «допрозорівські» 2010-2016 роки та перевели у машиночитаний формат рішення Колегії, прийняті з 2016 року до початку 2018 року.

Віднедавна «Clarity» шукає по рішеннях АМКУ і тервідділень та моніторингах ДАСУ.