Рідна фірма екс-зеленбудівця «виграла» в сусіда 24 мільйони на парк Партизанської Слави
13.05.2020   //   1 Переглядів

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» 7 травня за результатами тендеру замовило ТОВ «Містобуд-Проект» капітальний ремонт благоустрою парку Партизанської Слави у Дарницькому районі за 24,35 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У квітні 2018 року «Київзеленбуд» замовив ТОВ «Трівіжн» ремонт парку «Партизанська Слава» за 44,77 млн грн. Із цих коштів, за даними «Є-Дата», фірмі перерахували 40,28 млн грн. Згодом, у серпні 2018 року поліція почала кримінальне провадження щодо можливого привласнення службовцями «Київзеленбуду» бюджетних коштів під час ремонту парку.

За угодою з новим підрядником «Містобуд-Проект», роботи мають завершити цьогоріч.

Зокрема влаштують бювет і фонтан, відремонтують туалет, побутові приміщення та доріжки, виконають озеленення тощо. Також мають встановити 114 паркових лав по 9 835 грн., 70 урн Інтератлетика по 6 837 грн. і шість болардів діаметром 220 мм по 138 тис грн.

На сайті фірми «Інтератлетика» різні паркові урни для сміття коштують 1 800-10 300 грн.

Ціна нової угоди всього на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 24,38 млн грн.

ТОВ «Рам.Са Груп» пропонувало трохи нижчу ціну, але його відхилили за невідповідності у кошторисах, договір із субпідрядником без додатків і незавірені банківські документи.

Дорожчим конкурентом було київське ТОВ «Буд Олімп Компані» Ярослава Мамедова із Черкаської області. Воно зареєстроване в 2019 році на ТОВ «Підтримка Бізнесу» Валерія Резніка і Володимира Пальчика за адресою переможця – по вул. Звіринецька, буд. 63.

За даними системи «YouControl», столичний «Містобуд-Проект» створений у 2018 році двома фірмами згаданих Резніка і Пальчика: ТОВ «Бізнес-Пропозиції» і ТОВ «Юрбізнес-Консалтинг». Пізніше у тому ж році його переписали на киян Володимира Рейзліна та Сергія Брижка, а в 2019 році – на Тетяну Баскаєву зі Звенигородки Черкаської області.

Рейзлін до 2016-2017 років очолював управління капітальних вкладень «Київзеленбуду».

Брижко раніше володів ТОВ «БК Куб», яке нині переоформлене на Руслана Русана. Ця фірма з 2015 року отримала підрядів переважно в «Київзеленбуду» на 189,64 млн грн.

Нагадаємо, як повідомляла «KиевVласть», прокуратура підозрює службовців КП «Плесо» та «БК Куб» у змові під час проведення фіктивного тендеру щодо капітального ремонту елементів благоустрою Русанівського каналу в Києві. Також видання нагадувало, що «БК Куб» є одним з фігурантів корупційного скандалу із «Київзеленбудом». Мова йшла про розкрадання бюджетних коштів під час ремонту об’єктів зеленого господарства.

Крім того, службовців КП «Київміськрозвиток» та «БК Куб» підозрюють у фіктивному тендері на 49,42 млн грн. Приватна фірма повинна була реконструювати парк «Кіото», але, як з’ясували слідчі, роботи були виконані до визначення «БК Куб» переможцем.