Залізниця вдруге намагається замовити експедиційні послуги в портах за 2 мільйони
29.04.2020   //   168 Переглядів

Філія «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Українська залізниця» 24 квітня вдруге оголосила закупівлю експедиційних послуг очікуваною вартістю 2,13 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На поточний рік хочуть замовити послуги експедирування контейнерів в портах Одеси, Іллічівському порту, порту Южний на залізничному та автомобільному транспорті. А саме транспортно-експедиторські послуги по роботі з власним рухомим складом в обсязі 24 769 вагонів та повне і часткове внутрішньопортове експедирування в обсязі 625 контейнерів.

Для участі треба надати договори або гарантійний лист із зобов’язанням їх укласти з:

  • АТ «Укрзалізниця» про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги;
  • Адміністрацією Одеського морського порту;
  • ДочП «Контейнерний Термінал Одеса»
  • ТОВ «Бруклін-Київ Порт»;
  • ТОВ «ТІС-Контейнерний термінал»;
  • ТОВ «Іллічівський Морський Рибний порт»;
  • ТОВ «ППЛ 33-35».

Також учасник повинен мати акредитацію на Південній митниці та офіс або приміщення на території Одеського порту, в якому постійно фізично знаходиться його представники.

Тендерні пропозиції подаватимуть до 9 травня, а сам аукціон заплановано на 12 травня.

Закупівлю оголосили вже вдруге. Перші торги не відбулись через нестачу учасників, бо на них прийшло лише ТОВ «Балк Контейнер Сервіс», яке виконало всі вищенаведені вимоги.

У 2019 році «Ліски» замовили експедиційні послуги у «Балк Контейнер Сервіс» на 2,59 млн грн., а в 2018 і 2016 роках – у ТОВ «Порт Логістик» за 4,16 млн грн. і 4,66 млн грн.

Одеською фірмою «Балк Контейнер Сервіс» володіє і керує одесит Дмитро Шаламай. За даними «YouControl», раніше засновником і директором був одесит Вячеслав Семушев.

Семушев керував нині ліквідованим ТОВ «Морське агенство «Гідротранс», яке належало ТОВ «Вара» Антона Рибакова і ТОВ «Актив-Інвест» Сергія Волощука, Юрія Овсяннікова та Олега Сташкевича. Останні троє володіють ТОВ «Фієста-Стар», а через нього часткою в стивідорному ТОВ «Новотех-Термінал», яка оперує трьома причалами в порту Одеси.

У грудні 2019 року «Балк Контейнер Сервіс» продав «Ліскам» металу на 516 тис грн.