Субпідрядник Палія вийшов на торги з асфальтом Палія на третину дешевше від «УПСа»
08.04.2020   //   328 Переглядів

Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА 27 березня за результатами тендеру замовив ТОВ «Будівельна компанія «Елітмагістраль» капітальний ремонт автодороги місцевого значення у Павлоградському районі за 86,63 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До листопада 2021 року мають капітально відремонтувати дорогу О041302 Петропавлівка – Сонцеве – Богданівка на ділянці км 16+350 – км 26+075 протяжністю 9,7 км. Зокрема виконають підготовчі роботи, влаштують дорожній одяг, нанесуть розмітку і встановлять знаки. Гарантійний строк на роботи, конструкції та їх експлуатацію складає п’ять років.

За підсумковою відомістю без доставки і ПДВ, найбільше коштів піде на асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу А-20 марки 1 на бітумі модифікованому добавкою на основі синтетичних восків БМВ 60/90 (АСГ.Др.Щ.А.НП.1БМВ 60/90) по 2 620 грн./т.

Виробником незвичайного асфальту є ТОВ «Виробниче підприємство «Гамма» Ігоря Недибалюка і сина екс-начальника ДП «Дніпропетровський облавтодор» Тараса Палія.

Це на третину дешевше за ціну вересня 2019 року. Тоді тендер Департаменту виграла колишня фірма Тараса Палія – ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» зі таким самим асфальтом від того ж виробника по  3 550 грн./т.

Геосітка Asphaltex Glass 50/50 коштує 62 грн./кв. м. Нині в інтернет-магазинах її можна знайти по 63 грн./кв. м. У вересні 2019 року ціна від «УПСу» становила 61 грн./кв. м.

Вартість договору на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 87,96 млн грн.

Переможець уперше виграв тендер. Він приніс аналогічний договір субпідряду з фірмою «УПС» щодо капремонту дороги у Юр’ївці. Крім того, він орендує в неї інструменти, а більшість техніки – у ТОВ «Фірма «Таргет» Олександра Бондарчука і Сергія Андрієнка.

«Елітмагістраль» зі статутним капіталом 500 грн. зареєстрована в Києві в березні 2019 року на столичне ТОВ «Тайкун АП» юриста Олександра Голубєва з Ніжина Чернігівської області. А згодом, восени 2019 року її переоформили у Дніпрі на місцевого директора Михайла Вікторовича Морозкіна. Людина з такими ПІБ раніше була начальником КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» («УРЕА») Дніпровської міськради.

Нагадаємо, цьогоріч на дорожні тендери вийшло ТОВ «Будівельно-виробнича фірма «Елітпроект», теж засноване юристами і переписане на екс-чиновника мерії Дніпра.

Нині єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «Будінвест Інжиніринг», яким володіє та керує Дмитро Літнарович. За даними «YouControl», раніше фірма належала Віталію Бараннікову та Аркадію Масарському. Останній колись значився засновником ТОВ «Енергія ТМ», яке ЗМІ пов’язували із братами Дубинськими і Геннадієм Корбаном.