КМДА видала МУО на 27-поверхівки на Рибальському, де зміну призначення землі допоміг протягнути нардеп від ОПЗЖ
08.04.2020   //   305 Переглядів

Департамент містобудування та архітектури КМДА 18 лютого видав містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного житлового комплексу на вул. Степана Бандери, 30, 30-А в Оболонському районі Києва. Про це свідчать дані офіційного сайту Департаменту.

Будівництво заплановане на двох ділянках площею 1,57 га і 0,37 га.

Функціональне призначення цих ділянок відповідно до Генплану м. Києва було частково територія зелених насаджень загального користування, частково – громадських будівель та споруд. Однак, 14 липня 2016 року функціональне призначення було змінене Детальним планом території на житлову багатоповерхову забудову.

Зміна була блискавично без громадських слухань погоджена профільною земельною комісією Київради 22 березня 2016 року за зверненням забудовників, поданим у той же день. Це питання на розгляд вніс «з голосу» тодішній заступник голови комісії Ігор Кісільов, який у 2019 році став нардепом від ОПЗЖ (№18 у списку партії, одразу після Григорія Суркіса).

Варто відзначити, що при розгляді проекту ДПТ Архітектурно-містобудівною радою при Департаменті містобудування та архітектури м. Києва у лютому 2016 року житлова забудова не передбачалася взагалі.

Вказаний ДПТ проектувало ТОВ «Терра Проджект», що пов’язане із екс-заступником керівника Департаменту містобудування КМДА Андрієм Вавришем, який нині позиціонує себе як девелопер, власник Saga Development.

Відповідно до МУО, гранична висота будівель по вул. Степана Бандери, 30, 30-А буде до 27 поверхів. Втім, остаточно вона має бути визначена у проектній документації.

Замовниками будівництва є ТОВ «Валдіс Плюс» і ТОВ «Вісла», власником яких є кіпрська компанія «Берег Інвестментс Лімітед», кінцевим бенефіціаром якої значиться Олег Павлов з Лондона. Керівником обох фірм є Наталія Дорофіна.