Юрдепартамент АМКУ очолить юрист дружини партнера Зеленського з «Ліги сміху»
30.03.2020   //   1 Переглядів

Переможцем конкурсу на зайняття посади директора Юридичного департаменту Антимонопольного комітету став Геннадій Яворовський. Про це повідомляється на сайті АМКУ. Інформація щодо наявності інших претендентів на посаду відсутня.

23 березня, у день оприлюднення антимонопольниками інформації про перемогу у конкурсі Яворовського, потенційний директор Юридичного департаменту АМКУ подав е-декларацію кандидата.

Основним місцем праці Яворовського у 2019 році зазначена будівельна фірма «Т.М.М.», З резюме дружини Яворовського, Анни, відомо, що у «Т.М.М.» Яворовський щонайменше станом на квітень 2018-го займав посаду головного радника з юридичних питань.

Андрій і Лариса Чивурини

Власницею «Т.М.М.» є Лариса Чивуріна – дружина колишнього КВН-щика Андрія Чивуріна, з яким чинний Президент України Володимир Зеленський створив проект «Ліга Сміху» і вони є співвласниками торгової марки цього шоу.

За часів Петра Порошенка Яворовський був помічником нардепів Олександра Грановського і Василя Яніцкого (оба БПП). У січні 2018-го на той час президент Порошенко присвоїв Яворовському почесне звання «Заслуженого юриста України».

За даними «Наших грошей», у першій половині 2000-их Яворовський значився у штаті Київського ОТВ АМКУ. У подальшому працював у ряді компаній, серед яких – юридичне ТОВ ЮФ «Салком». У 2011-му «Укртранснафта» замовляла цій компанії послуги з представництва інтересів у справі про примусове стягнення боргів з офшорної компанії, пов’язаної з групою «Приват» олігарха Ігоря Коломойського. У 2016 році Яворовський був відомий як юрисконсульт апарату Всеукраїнської асоціації охорони та відтворення тваринного світу.