COVID-2019 Для Вовчанська на півмільйона купили монітори і систему СІПАП-терапії
26.03.2020   //   102 Переглядів

КНП «Вовчанська центральна районна лікарня» Вовчанської районної ради Харківської області 24 березня уклала два угоди про поставку медичного обладнання до кінця цього року на загальну суму 517 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  • ТОВ «Алвімедика» Ольги Нефьодової поставить систему NLF200C для підтримки дихання при порушенні респіраторної функції у дітей та новонароджених у режимі штучної вентиляції легень СІПАП за 371 тис грн.

Система включає: TFT LCD екран з діагоналлю не менше 3,5″, що відображає параметри вентиляції, тривожну інформацію i коливання цих параметрів; генератор потоку повітря – вбудований компресор, шум не більше 50 дБ; зволожувач з автоматичним контролем температури дихальної суміші, що кріпиться до корпусу апарата; комплект дихального контуру та фільтрів для пацієнта; інтерактивна система контролю регулювання змішувача повітря і кисню. Передбачена можливість розбирання і дезінфекції дихального клапану.

В Україні подібні системи BT-NLF200С продаються під брендом «Праймед» майже за такою ж ціною в 374 тис грн. Без вказання цього бренду системи NLF-200С можна знайти у продажу на 20% дешевше – по 300321 тис грн. Натомість у Китаї виробник «Nanjing Superstar Medical Equipment Co., Ltd.» продає системи NLF-200C CPAP на торгівельній платформі «Alibaba» щонайбільше по $6 900, або 192 тис грн. без урахування доставки.

  • Крім того, у ФОП Дяченко Олександр Олексійович із Харкова за 146 тис грн. замовили два монітори пацієнта Mindray uMEC10 (Китай) по 73 тис грн. за штуку.

В Україні їх можна знайти у продажу на третину дешевше – по 5356 тис грн. Нещодавно КНП «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» купило монітор за 56 тис грн., а КП «4-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» – за 49 тис грн.

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада України вивела з-під дії закону «Про публічні закупівлі» закупівлі для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Перелік таких товарів, робіт чи послуг і порядок їх закупівлі затверджуються Кабміном. За результатами такої закупівлі замовник оприлюднює у «Прозорро» договір з усіма додатками, а також звіти про укладений договір і виконання договору. У разі недотримання вимог щодо публікації таких звітів винні особи притягаються до відповідальності відповідно до закону.