Лікарня МВС закупила пральні машини з переплатою на третину
25.03.2020   //   194 Переглядів

Державна установа «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Херсонській області» 16 березня уклала угоду з ФОП Холошевський Олексій Володимирович про закупівлю пральних машинок на загальну суму трохи більше 92 тис грн..

Про це пише видання «Мост» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Загалом було закуплено три пральні машинки Samsung WD80K5410OW/UA. Договір діє до кінця листопада.

Замовник не оприлюднив ціну за одиницю товару, але розрахунки показують що вартість однієї машинки склала 30 790 грн. В той же час, торгівельні мережі пропонують таку пральну машинку за 21 999 тис грн.

Від «Наших грошей»

ФОП Олексій Холошевський зареєструвався в березні 2019 року і за цей час уклав угод на 688 тис грн.. Найбільшим його  замовником стала саме установа «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Херсонській області». В один день з угодою про закупівлю пральних машин установа оприлюднила ще чотири угоди з Холошевським на закупівлю кондиціонерів, м’ясорубки, електричних плит та холодильних шаф. Ціни закупівлі вищі від ринкових. Наприклад, передбачена закупівля п’яти кондиціонерів Mitsubishi Heavy SRK25ZSPR-S/SRC25ZR-S по 18 354 грн./шт. Натомість на сайті Mitsubishi такий кондиціонер продається за 14 748 грн., або майже на 20% дешевше. Також заплановано купити дві холодильні шафи Neo Concept CAFP-1602 по 67 408грн/шт. Магазини пропонують такий товар на 17% дешевше.

Державну установу «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Херсонській області» очолює Сергій Коновалов.