Родинна фірма екс-начальника міських доріг з технікою райавтодору догляне дороги за 35 мільйонів
16.03.2020   //   175 Переглядів

ДП «Місцеві дороги Запорізької області» 13 січня уклало угоду з ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія «Валемира» на виконання дорожніх робіт вартістю 35,4 млн грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на дані «Прозорро».

Фірма має до кінця 2021 року виконувати експлуатаційне утримання 257 кілометрів доріг у Михайлівському районі Запорізької області. Зокрема, передбачається підтримання належного стану узбіч, ліквідація напливів, вибоїн та тріщин дорожнього покриття, заміна та ремонт дорожніх знаків й металевого бар’єрного огородження, очищення доріг від снігу взимку, боротьба з бур’янами, покіс трави та інші роботи.

Єдиним конкурентом «ДБК «Валемира» на тендері було ТОВ»Юнія-транс» з дорожчою на 105 тис грн. пропозицією.

Засноване у квітні 2019-го року «ДБК «Валемира» належить 23-річному Валерію  Владиславовичу Новасардову. Ще у 2017-му році він шукав роботу системного адміністратора та продавця-консультанта. Валерій Новасардов був прописаний в одній квартирі з Владиславом Новасардовим – колишнім керівником КП ««Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів», якого, згідно повідомлень ЗМІ, у 2012-му році звільнили через  зловживання службовим становищем. До «ЕЛУАШу» Владислав Новасардов працював в структурі облавтодору – щонайменше, він очолював філію “Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця” ДП  «Запорізький облавтодор».

При цьому, «Валемира» на 10% робіт за підрядом залучить саме ДП  «Запорізький облавтодор». Окрім цього, майже вся важка техніка з екіпажами буде використовуватися філії «Михайлівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» (трактори, грейдери, фрези, вантажівки тощо). У цієї ж філії «Валемира» орендує виробничу базу по вул. Тіниста, 156

Безпосередньо у «ДБК «Валемира» один штатний працівник – директор Ілля Добровлянський і шість залучених за договорами дорожніх працівників. Також «Валемира» з власного обладнання має лише дві мотокоси та дві бензопили.

До цього тендеру «ДБК «Валемира» не отримувало жодного самостійного держпідряду і залучалося як субпідрядник ДП  «Запорізький облавтодор» при обслуговуванні доріг.

ТОВ «Юнія-транс» з Кіровоградщини наразі належить Олександрові Беденку. Фірма неодноразово розігрувала тендери на  виконання дорожніх робіт в Запорізькій області. При цьому, «Юнія-транс» також орендує виробничий майданчик у філії «Михайлівський райавтодор» по вул. Тіниста, 156.