«Нафтогаз» замовив «КПМГ» розробку ІТ-архітектури за 26 мільйонів
12.03.2020   //   431 Переглядів

ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» АТ «НАК «Нафтогаз України» 28 лютого уклало угоду з ТОВ «КПМГ-Україна» про консалтингові послуги на 25,50 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч виконавець має надати консалтингові послуги щодо розробки корпоративної ІТ-архітектури підприємств групи «Нафтогаз». Зокрема підряд передбачає такі п’ять етапів:

  • підготовка за 2,28 млн грн.
  • розробка цільової бізнес архітектури за 9,19 млн грн.
  • розробка архітектури програмних систем за 8,51 млн грн.
  • розробка технологічної архітектури за 3,10 млн грн.
  • дорожня карта трансформації архітектури підприємства із поточного стану в перехідний та цільовий за 2,42 млн грн.

Решта деталей замовлення невідома, оскільки замовник не оприлюднив текст договору.

Закупівлю провели за процедурою звітування про укладений договір, бо ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі».

ТОВ «КПМГ-Україна» на чолі з Андрієм Цимбалом належить британській фірмі «KPMG Limited» і представляє міжнародну мережу «KPMG» із «великої четвірки аудиторів». У 2018 році «Нафтогаз» замовив їй послуги із впровадження Лінії довіри за 549 тис грн.

Також підряди «Нафтогазу» отримували інші дві фірми з цієї ж самої мережі: «KPMG Advisory» (Австрія) – на 34,69 млн грн., ПрАТ «КПМГ Аудит» – на 2,54 млн грн.

ТОВ «Нафтогаз Цифрові Технології» є дочірнім підприємством «Нафтогазу», створеним для обслуговування ІТ-потреб всієї групи компаній «Нафтогазу». При створенні в 2018 році фірма підпорядковувалась фінансовому директору «Нафтогазу» Сергію Коновцю. За даними «Наших грошей», зараз «НЦТ» підпорядковані безпосередньо голові правління «Нафтогазу» Андрію Коболєву. Від створення до лютого 2019 року фірмою керував екс-начальник ІТ-департаменту «Нафтогазу» Анатолій Вовнюк, потім до травня 2019 року директором була Олена Чорнокальська, а нині посаду обіймає Марина Квашніна.