Тендерні спаринг-партнери зі спільними контактами та складом розіграли поставку соків інтернату
20.02.2020   //   115 Переглядів

КУ «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради 8 січня замовила ТОВ «ТД Аттіс» поставку соків вартістю 188 тис грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Так, фірма протягом 2020 року має поставити інтернату 6600 літрів фруктового соку (яблучний, яблучно-полуничний, персиковий, абрикосовий, мультифруктовий) та 4875 літрів овочевого соку (томатний) вартістю 16,38 грн/л (торгових марок «Екосфера» та «Соки України»).

Єдиним конкурентом переможця на тендері був ФОП Раскевич Володимир Михайлович з дешевшою на 39 тис грн. пропозицією, але підприємець після аукціону надіслав листа про відмову укладати договір (причини не вказувалися).

Варто додати, ФОП Раскевич Володимир Михайлович на вказаному тендері зазначав контактним номером телефону – 067-684-92-55. На іншому тендері цей номер контактним також вказувало ТОВ «ТД Аттіс». Фірма  належить Ксенії та Євгенії Романенкам. На інших тендерах «ТД Аттіс» вказувало, що орендує у ТОВ «Арнаут» склад на вул. Східна, 9. Склад у цієї ж фірми і за цією ж адресою орендувало і ПП «Княжна», власником останнього є вказаний конкурент Володимир Раскевич.

Окрім цього, ПП «Княжна» орендувало транспорт у Романенко Кирило Ігорович, який вказував спільний з «ТД Аттіс» номер телефону і працював на фірмі. Крім того, ПП «Княжна» та «ТД Аттіс» вказували спільного робітника – Спица Наталія Георгіївна.

Варто зазначити, ФОП Раскевич Володимир Михайлович конкуруючи з «ТД Аттіс» на інших тендерах одного разу не подав документи взагалі, подав запаролені документи, неодноразово подавав неповний пакет документів.

Загалом «ТД Аттіс» і Раскевич 24 рази пересікалися на тендерах. «ТД Аттіс» та «Княжна» – 6 разів