Пейзажну алею в Києві хочуть реконструювати за 123 мільйони
31.01.2020   //   318 Переглядів

КК «Київавтодор» 28 січня оголосила тендер на реконструкцію Пейзажної алеї у Києві очікуваною вартістю 123,13 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Комунальники хочуть замовити реконструкцію Пейзажної алеї у Шевченківському районі зі строком виконання до кінця 2021 року. Йдеться про реконструкцію підпірних стінок, сходів і літнього лекторію, укріплення схилів, влаштування відеонагляду, публічного Wi-Fi, освітлення, електропостачання, металевої доріжки та дощової каналізації, мощення гранітної бруківки, тактильної плитки та гумового покриття. Крім того, встановлять лави, парковки для велосипедів, два манекени для тренувань бойових мистецтв, дитячий майданчик, боларди і паркувальні стовпчики, а також висадити майже 5 тис дерев, кущів і чагарників, зокрема клени, дуби, тиси, тую, калину, глід, ялівець, мигдаль тощо.

За даними КМДА, на Пейзажній алеї з’явиться новий сквер та художнє освітлення.

Тендерна документація вимагає від потенційних учасників надати принаймні один аналогічний договір за останні два роки про будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) доріг на об’єктах вулично-шляхової мережі міста класу наслідків не нижче СС3 або категорії складності не нижче V. При цьому перелік робіт за наданим аналогічним договором обов’язково повинен містити роботи з влаштування покриття із бруківки.

Тендерні пропозиції подаватимуть до 12 лютого, а сам аукціон заплановано на 13 лютого.

Нагадаємо, від заснування «Прозорро» в 2016 році найбільше тендерів «Київавтодору» щодо будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць Києва виграло ПП «Київшляхбуд» з орбіти мера Одеси Геннадія Труханова. Менше підрядів отримали також ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл»,  ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50», ТОВ «СБМУ «Підряд» та інші.