Подружжя при підтримці бізнес-парнерки розіграли харчування школярів на два мільйона
17.01.2020   //   268 Переглядів

Відділ освіти Кам’янко-Бузької РДА 14 січня повідомив про намір укласти угоди З ФОП Галиною Кекош і споживчим товариством «Оксамит» на послуги їдалень та послуги з організації шкільного харчування загальною вартістю 1,78 млн грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані системи  «Prozorro».

Згідно з договором, Галина Кекош забезпечуватиме харчуванням учнів трьох шкіл та двох навчально-виховних комплексів впродовж року за 838,47 тис. грн. А споживче товариство «Оксамит» годуватиме учнів восьми навчальних закладів за 944,71 тис. грн.

Директором  «Оксамит» є  є чоловік Галини Кекош – Михайло Кекош. Засновником товариства виступає «Кам’янка-Бузька районною спілка споживчих товариств», керівником цієї рай спілки також є Михайло Кекош.

Торги відбулись за двома лотами і участь у них, окрім переможців, брали ТОВ «Львівський кейтеринг» та приватна підприємниця Стефанія Фалісей. Якщо перше підприємство не виграло торги через вищу ціну, то приватна підприємниця Фалісей була «своїм учасником», адже директор фірми переможця СП «Оксамит» Михайло Кекош водночас працює у неї кухарем.

Стефанія Фалісей також конкурувала і з його дружиною – приватною підприємницею Галиною Кекош, яка крім приватного бізнесу працює в тому ж такі СП «Оксамит».

Фалісей є профспілковим лідером районної спілки споживчих товариств, вона є керівником «Кам’янка-Бузької районної профспілкової організації працівників споживчої кооперації», до системи якої входить і СП «Оксамит».

Цікаво, що представники ТОВ «Львівський кейтеринг», які програли торги,  звертались до тендерного комітету зі скаргою, де наголошували на сімейних та бізнесових зв’язках учасників торгів. Проте тендерний комітет, попри наявні у них документи, заявив, що це неправда.

«Як вбачається із змісту витягу з ЄДРПОУ, Кекош М.М. не є керівником Кам’янка-Бузької РССТ. Кекош М.М. є керівником ТзОВ «Оксамит», яке й запропонувало найбільш економічно вигідну пропозицію. Керівником Кам’янка-Бузької РССТ є Фалісей С.В. А відтак, твердження про наявність відносин підпорядкування між Кекош М.М. та Фалісей С.В. не відповідає дійсності», – написали у відповіді на скаргу представники тендерного комітету.

Не помітили у тендерному комітеті і того, що документи Стефанії Фалісей були оформлені так само як і документи СП «Оксамит», навіть ті, які замовник вимагав у довільній формі. Наприклад, довідки про матеріально-технічну базу, гарантійні листи і т. д. Усі троє учасників торгів завантажували документи згруповані у однаковій послідовності та з однаковими назвами.

Щодо попередньої діяльності майбутніх годувальників учнів в Кам’янко-Бузькому районі, то СП «Оксамит» з початку 2019 року підписало 5 договорів на 7,4 млн грн.  А Галина Кекош за цей самий період отримала 6 замовлень на 585 тис. грн.