«Укренерго» купило гібридну Toyota Camry за мільйон
27.12.2019   //   136 Переглядів

ПрАТ «НЕК «Укренерго» 18 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Восток автомир» легковий автомобіль за 953 тис грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить автомобіль Toyota Camry Hybrid. Авто матиме оздоблення сидінь шкірою з перфорацією, круїз-контроль, обігрів сидінь, клімат-контроль, подушки безпеки, аудіо систему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 8.0” та акустичною системою JBL (підсилювач, 9 динаміків), а з додаткової комплектації: металевий захист картеру двигуна, комплект гумових килимів салону, комплект безпеки (сумка), комплект зимової гуми з дисками, комплект бризговиків.

У автосалонах Toyota Camry Hybrid без додаткової комплектації продають за 956 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ Фірма «Алмаз мотор, ЛТД» Олексія Шохи та Олександра Корнієнка, чия пропозиція була вищою на 760 грн. Очікувана вартість склала 953,7  тис грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Засновниками запорізького ТОВ «Восток автомир» є Олексій Кравчун та ТОВ «Компанія з управління активами «Інвестгруп», бенефіціаром якого є батько Олексія Кравчуна Степан Кравчун. Директором фірми-переможця є Денис Сидоров.

Як повідомляли «Наші гроші», на початку року «Укренерго» купило 14 повнопривідних кросоверів Hyundai Tucson по 740 тис грн. на загальну суму 8,93 млн грн.