Чиновники без конкуренції віддали 2 мільйона на пандуси в будинках, частину з яких їх улюбленець не встановив
24.12.2019   //   213 Переглядів

Поліція розслідує, як фірми ПП «Ерфольг 2017» та МПП «Ерфольг» улаштували в Одесі пандуси для осіб з обмеженими можливостями за 1,67 млн грн. бюджетних коштів. Про це йдеться в ухвалі Київського райсуду м. Одеси від 13 грудня.

За даними слідства, у 2017-2019 рр. на виконання міської програми «Рівність» Київська райадміністрація Одеської міськради замовила «Ерфольг 2017» та «Ерфольг» улаштування пандусів для осіб з обмеженими можливостями за місцем їх проживання на загальну суму 1,67 млн грн.

Згідно з укладеними договорами, дві фірми повинні були улаштувати пандуси у Одесі по вул. Архітекторська, Люстдорфська дорога, Академіка Глушка, Маршрутна, Академіка Вільямса, Академіка Корольова, просп. Небесної сотні, просп. Адміральський, вул. Ільфа і Петрова.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що за низкою адрес, утому числі по вул. Люстдорфська дорога, роботи взагалі не проводились. А улаштування пандусів у інших будинках виконанні з ймовірним завищенням вартості робіт.

Суд надав слідчим доступ до договорів, укладених між Київською райадміністрацією Одеської міськради та «Ерфольг 2017» і «Ерфольг», а також супровідної документації. Вони необхідні для проведення будівельно-технічної експертизи.

Директором та власником обох фірм – ПП «Ерфольг 2017» та МПП «Ерфольг» – є Віктор Бєлянін.

Згідно з даними системи «Прозорро», МПП «Ерфольг» отримало від Київської районної адміністрації Одеської міської ради 13 підрядів по улаштуванню пандусів, ПП «Ерфольг 2017» – 8, причому усі – без конкуренції.

Усього ж у 2017-2019 рр. Київська райадміністрація Одеської міської ради віддала «Ерфольг» 41 підряд на загальну суму 5,46 млн грн., а фірмі «Ерфольг 2017» – 27 на загальну суму 4,26 млн грн.