Реабілітаційний центр Нацкомітету спорту інвалідів купив квадроцикли та снігоходи за 2 мільйона, переплативши 600 тисяч
18.12.2019   //   352 Переглядів

Підприємство «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України (с. Яворів, Львівська обл.) 13 грудня за результатами тендеру замовив ТОВ «Фітнес трейдінг» квадроцикли та снігоходи на загальну суму 1,88 млн грн. Про це повідомляють бізнесмен Олексій Тамразов та «Наші гроші. Львів» з посиланням на систему «Прозорро».

Згідно з першим договором, реабілітаційно-спортивний центр придбав два снігоходи моделі VK540V за 890 тис грн., а за іншим – два квадроцикли YFM700 за 995 тис. грн. Виробником усієї техніки є японська компанія Yamaha, а використовуватимуть транспорт для обслуговування лижних трас.

У відділі продажу ТОВ «Віді моторс іморт», яка є дистриб’ютором компанії Yamaha в Україні, розповіли, що роздрібна вартість одного снігоходу закупленої моделі становить 310 тис грн. У переможця тендеру реабілітаційний центр їх купує по 445 тис грн./шт., тобто на 135 тис грн. дорожче.

Ціна за один квадроцикл становить 497,5 тис грн. при тому, що роздрібна ціна на аналогічну продукцію на сайті офіційного дилера вказана 369,8 тис грн. (у «Віді моторс іморт» повідомили про ціну у 320 тис грн.).

Загалом закупівля техніки у цієї фірми обійдеться центру на 600 тис грн. дорожче, ніж на ринку.

Єдиним конкурентом на обох тендерах для переможця виступило саме ТОВ «Віді моторс імпорт»,  ексклюзивний імпортер та дистриб’ютор продукції компанії Yamaha в Україні. Однак цінова пропозиція товариства була на 5 та 10 тис грн. дорожчою, а під час аукціону не знижувало ціну.

ТОВ «Віді моторс імпорт» зареєстроване у Києві, а його власниками є Руслан Семчук, Олег Джуринський і ТОВ «Віді груп», яка займається продажем автомобілів.

Кінцевими бенефіціарами ТОВ «Фітнес трейдінг» є Марія Руденко, Олексій Лебедько та Олена Івасик. З початку 2018 року понад 280 держзамовлень на 81 млн грн., серед яких 19 договорів на 12,3 млн грн. у Львівській області.

«Наші гроші. Львів» намагалися отримати коментар телефоном щодо переплати в 600 тис грн., однак контактна особа «Західного реабілітаційно-спортивного центру» Юлія Бартлевич попросила написати запит.