Судова охорона купила автівки Renault Megane з GPS-трекерами за 2,5 мільйона
15.12.2019   //   216 Переглядів

Служба судової охорони 9 грудня за результатами тендеру замовила ТОВ «Кий авто холдинг» легкових автомобілів  з GPS-трекерами на загальну суму 2,66 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить два автомобіля Renault Megane у комплектації LIFE на загальну суму 862 тис грн. (по 431 тис грн.) та три Renault Megane INTENSE на загальну суму 1,80 млн грн. (дві по 608 тис грн. і одну за 589 тис грн.).

Renault Megane LIFE матиме подушки безпеки, кондиціонер, круїз-контроль, а Renault Megane INTENSE – двозонний клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, пакет «Навігація», мультимедійну систему із сенсорних PK дисплеєм 8,7’’, велюрову оббивку сидінь, обігрів керма. Усі п’ять автомобілів матимуть GPS-трекер «BI 810 TREK» (пристрій, антени GSM та GPS).

Автівку Renault Megane у комплектації LIFE можна придбати за 423 тис грн., а Megane у топ-комплектації INTENSE без додаткового обладнання – за 560 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Ніко прайм мегаполіс» Івана Ніколайчука, чия пропозиція була на 48 грн. вищою. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Власником ТОВ «Кий авто холдинг» вказано Дмитра Юр’єва, директор Володимир Косс.

Згідно з додатковою угодою, ціна закупівлі була зменшена до 2,58 млн грн.

Як повідомляли «Наші гроші», у жовтні Служба судової охорони купила у «Кий авто холдинг» автомобілі Renault Duster та мінівени Renault Trafic за 65,45 млн грн., а у дочірнього підприємства «Автотрейдінг-центр» – автівки Skoda Octavia за 17,02 млн грн.