ДУСя купила броньоване скло для Мерседеса за ціною нової Камрі
15.12.2019   //   672 Переглядів

ДО «Автобаза Державного управління справами» 11 грудня за результатами тендеру замовила СП у формі ТОВ «Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц» броньованого автомобільного скла на 1,71 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять два броньованих скла Z07 із рівнем захисту VR9, який дозволяє витримати обстріл з автоматичної зброї: заднє за 866 тис грн. і лобове за 841 тис грн.

В інтернет-магазині «Merc.com.ua» їх продають відповідно по 20 578 євро, або 540 тис грн. і 19 977 євро, або 524 тис грн., але невідомо, чи включають ціни доставку і ПДВ.

В салонах за договірну ціну такого скла можна купити новий седан Toyota Camry в будь-якій комплектації, крім найдорожчої Premium. А на тендерах ВП «Аварійно-технічний центр» ДП «НАЕК «Енергоатом» восени замовив Toyota Camry Premium за 865 тис грн.

Ціна нинішньої угоди на 8% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 1,86 млн грн.

Нині єдиним конкурентом було столичне ТОВ «Еліт-Автоцентр» директора Артема Хачатряна і Георгія Ляшенка, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

«Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц» належить Таріелу Васадзе. Нагадаємо, у грудні 2018 року «Автобаза ДУСі таки купила розкішні Мерседеси по $600 тисяч – дорожчі від автівок Саркозі і Меркель» саме у нинішнього постачальника скла.