АРМА оплатила перший зовнішній аудит своєї діяльності за 1,2 мільйона
10.12.2019   //   197 Переглядів

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) 14 листопада оплатило ПрАТ «Аудиторська фірма «Де Візу» аудит за 1,20 млн грн. Про це повідомляється у системах «Прозорро» і «.007».

У жовтні 2019 року АРМА вперше замовила щорічний зовнішній аудит своєї діяльності за 2018 рік вартістю 1,20 млн грн. Протягом місяця фірма «Де Візу» мала виконати аудит фінансової звітності та операційний (управлінський) аудит діяльності агентства. При виконанні операційного аудиту фірма повинна була врахувати зокрема такі дані:

  • кількість та облікову вартість розшуканого майна, на яке накладено арешт;
  • кількість та облікову вартість розшукуваного майна, повернутого з іноземних держав;
  • надходження до бюджету від розшуканого, конфіскованого та проданого майна;
  • вартість та узагальнену характеристику активів за категоріями, які виявлені, на які накладено арешт, щодо яких АРМА вживалися заходи із управління;
  • доходи від управління активами і видатки щодо управління такими активами тощо.

Ціна угоди була на 60% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 3,00 млн грн.

ТОВ «Грант Торнтон Легіс» із нижчою на 3% ціною відхилили, оскільки воно надало акт приймання наданих послуг не від того договору, який принесло в якості аналогічного.

Дорожчими конкурентами під час активних торгів були дніпровське ТОВ «БДО» Сергія Балченка, Лілії Дзюби, Алли Савченко та Віри Савченко і столичне ТОВ «Крестон Джі Сі Джі Аудит» Сергія Атамася, Андрія Домрачова та Андрія Катчика.

Власником і президентом «Де Візу» є Олександр Бойко, який раніше був директором Департаменту економіки та управління державною власністю МінАПК, а також очолював Департамент фінансів підприємств державного сектору економіки, майнових відносин та підприємництва Мінфіну. Усього з 2010 року фірма отримала підрядів на 11,68 млн грн. Нагадаємо, «Юридична газета» стверджувала, що головного юриста АРМА Андрія Потьомкіна відсторонили формально через зникнення в агентстві частини документів, а неформально – через незгоду погоджувати з головою Антоном Янчуком усі документи, що надавалися аудиторам «Де Візу», які перевіряли агентство.

Детальніше про це читайте в новині «Головний юрист АРМА організував своєму шефу 5 кримінальних проваджень».