Військові купили спецавтомобілі Toyota Camry та Ford Kuga за 2,2 мільйона
09.12.2019   //   332 Переглядів

29 листопада військові частини А0515 та 3045 за результатами тендеру замовили легкових автомобілів на загальну суму 2,24 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Військова частина А0515 Головного управління розвідки Міністерства оборони купила у ТОВ «Кит-Т» автомобіль спеціалізованого призначення Toyota Camry за 745,5 тис грн. Авто матиме автоматичну коробку передач, систему кондиціонування клімат-контроль, фронтальні та бокові подушки безпеки водія та переднього пасажира, захисні бокові шторки передні та задні, а зі спеціального обладнання – тонування скла салону плівкою, металевий сейф для зберігання зброї, боєприпасів, документів, інвертор перетворення напруги 12/220 В потужність 1кВт.

У автосалонах акційні ціни на Toyota Camry стартують від 671 тис грн.

На торгах конкурентами «Кит-Т» Геннадія Крашеніннікова та Андрія Туріці були ТОВ «ВіДі автострада» Віталія Джуринського та ТОВ «Автосаміт на Столичному» Таріела Васадзе, чиї пропозиції були вищими: 766 тис грн. та 770 тис грн. відповідно. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Крім того, ТОВ «Автовінн» поставить військовій частині 3045 Національної гвардії України два спеціалізованих оперативно-службових автомобіля на базі легкового передньопривідного авто Ford Kuga на загальну суму 1,49 млн грн. (по 749 тис грн.). Кожен автомобіль матиме дизельний двигун, круїз-контроль, подушки безпеки, систему кондиціонування, а також автомобільну УКХ радіостанцію, світло відбиваючі жилети, вогнегасник, аптечку тощо.

Ціни на Ford Kuga з дизельним двигуном без спецобладнання стартують від 524 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом «Автовінн» було ТОВ «Мустанг Моторс» Григорія Гріншпуна, яке запропонувало 1,50 млн грн. Фірми теж не торгувалися під час аукціону.

Засновниками ТОВ «Автовінн» є Максим Канюка, Жанна Кравчун, Василь Храбан та їх ТОВ «Медікор», директор Євген Камшилов.

Як повідомляли «Наші гроші», у травні цього року військова частина А0515 Головного управління розвідки Міноборони замовила три автівки спеціалізованого призначення Toyota Camry на загальну суму 2,69 млн грн. (по 899 тис грн.).