Підрозділ «Енергоатому» купив Toyota Camry у найдорожчій комплектації за 900 тисяч
04.12.2019   //   1943 Переглядів

Відокремлений підрозділ «Аварійно-технічний центр» держпідприємства «НАЕК «Енергоатом» 19 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ «Кит-Т» легковий автомобіль за 865 тис грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить Toyota Camry Premium 2019 року випуску кольору «чорний металік». Автомобіль матиме оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, оздоблення дверних карт синтетичною шкірою, декор інтер’єру «Tiger-eye», передні та задні сенсори паркування, підігрів передніх та задніх сидінь, клімат-контроль, аудіосистему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 8.0 та акустичною системою JBL (підсилювач, 9 динаміків з сабвуфером), навігаційну систему GPS.

У автосалонах Toyota Camry у найдорожчій комплектації Premium можна придбати за 907 тис грн. У комплектації Comfort її продають за 673 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом «Кит-Т» було ТОВ «Автосаміт ЛТД» Таріела Васадзе, чия пропозиція була вищою – 877 тис грн. Очікувана вартість склала 940,5 тис грн.

Офіційний дилер Toyota в Україні ТОВ «Кит-Т» з Миколаєва належить Геннадію Крашеніннікову та Андрію Туріці, який керує підприємством.

Як повідомляли «Наші гроші», у вересні відокремлений підрозділ «Управління справами» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» купляв Toyota Camry, але у дешевших комплектаціях: у комплектації Prestige по 823 тис грн. та у комплектації Elegance за 768,9 тис грн.