Залізниця розіграла між пов’язаними фірмами 4 мільйона на запчастини
30.11.2019   //   1 Переглядів

Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Українська залізниця» за результатами тендеру в жовтні уклала угоду з ТОВ «Науково-технічний центр «ВТП» на закупівлю запасних частин до тепловозів серії ЧМЕ-3 на загальну суму 3,64 млн грн.

Про це пише «Залізниця без корупції» з посиланням на дані системи «Прозорро».
Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Торговий Дім «БМЗ», яке й найбільш частим його суперником на тендерах. Фірми подали майже одночасно свої пропозиції, під час аукціону не торгувалися, а різниця в їх запропонованій ціні склала 0,05%.

До того ж обидві компанії запропонували товар одного і того самого виробника, оскільки вони є офіційними дилерами ПрАТ «Бериславський машинобудівний завод».

«НТЦ «ВТП» зареєстроване сім років тому, проте отримувати замовлення почала в цьому році, всі контракти було підписано виключно з філіями «Укрзалізниці».

Від «Наших грошей»

«НТЦ «ВТП» почало перемагати в тендерах після того, як замість Віктора Майстренка її власником весною став Олег Алєксєєнко. Він є і керівником фірми, яка, за даними «Прозорро», отримала вже замовлень на 115,23 млн грн.

«ТД «БМЗ» записане на Євгена Лижньова. Раніше у цієї фірми при реєстрації був вказаний одинаків номер телефону з «НТЦ «ВТП», її директором був Олександр Хабенко, член наглядової ради ПАТ «Бериславський машинобудiвний завод». За останні три роки фірма уклала з залізничниками угод на 399,88 млн грн.

«Бериславський машинобудiвний завод» належить ТОВ «Укрпроммаш» Василя та Людмили Мельників. Ця ж фірма раніше була засновником згаданого ТОВ «ТД «БМЗ».

Найменування продукції Кількість Ціна за одиницю (з ПДВ)
Пружина наружная 329 5028
Шестерня 122 3042
Колесо зубчастое 163 7284
Шестерня 43 3708
Колесо зубчастое 38 5976