У Кернеса замовили розбірний будинок Діда Мороза по $1,5 тисячі за квадратний метр
25.11.2019   //   216 Переглядів

СКП «Харківзеленбуд» за результатами тендеру 8 листопада уклала угоду з ТОВ «МГрупп» щодо придбання будинку Діда Мороза вартістю 6,20 млн грн.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Тендерна документація передбачає, що це буде дерев’яний збірно-розбірний будинок загальною площею 170 кв м (майже $1,5 тис за кв м). Основа несучих конструкцій будівлі повинна бути зконструйована з опорами, що регулюються по висоті, які повинні бути з’єднані між собою за допомогою балочної системи з дерев’яних та металевих елементів. Передбачено пандус, декоративні елементи, обігрів частини будівлі, а освітлення буде у вигляді світлодіодних елементів з можливістю управління. Передбачено, що будівля має витримати п’ять циклів монтажу та демонтажу, але гарантія на нього складає лише рік.

Відмітимо, що в грудні 2015 року перший віце-мер Харкова Ігор Терехов заявив про те, що на майдані Свободи з’явився будинок Діда Мороза, який зробили абсолютно по-новому.

Будинок Діда Мороза в 2018 році

 

Тепер в міська влада запевняє, новий будинок Діда Мороза буде ще кращим, ніж минулий. Планується, що він буде експлуатуватись 10-15 років. Але згідно умовам договору, на новий будинок Діда Мороза передбачена лише однорічна гарантія.

Від «Наших грошей»

Власницею та директором «МГрупп» є Марина Бойко. За даними «Прозорро», з лютого 2018 року фірма уклала угод на 10,22 млн грн. До цього замовлення стосувалися електроприладдя та кабелів, на продажі яких підприємство і спеціалізується.

Конкурентом на тендері був ФОП Субачев В’ячеслав Олександрович. За остані два роки він отримав замовлень на 4,36 млн грн.

Підчас аукціону «Харківзеленбуду» учасники не торгувалися.