Начальник районного земкадастру заробляв на відкритій ним нелегальній автозаправці
25.11.2019   //   281 Переглядів

Прокуратура вважає, що начальник земельного кадастру Кам’янка-Дніпровська (Запорізька область) Олександр Змєул відкрив газову автозаправну станцію без будь-яких дозволів та документів на землю. Про це написала Вероніка Хорольська у «Запорізькому центру розслідувань».

У 2018 році поліція, проводячи моніторинг нелегальних заправок в області, знайшла таку в Великій Білозерці на вул. Чарівній.

У листопаді 2018 р. слідчий разом з інспектором ДСНС провів огляд території заправки і виявив порушення техніки пожежної безпеки. Так, на території не було первинних засобів пожежогасіння, пожежного щита, зовнішнього водопостачання і сигналізації. Крім того, лампи, які освітлювали АЗС, не були накриті щільними ковпаками.

Слідчий також встановив, що заправку поставили без документів на ділянку і будівництво.

Пізніше, під час досудового розслідування допитали одного з працівників АЗС. Він стверджував, що зараз заправка не працює і кому вона належить точно не знає.

В рамках кримінального провадження було накладено арешт на машину-цистерну, що знаходиться на території АЗС. Власником машини виявилася фірма ТОВ «Віва-2007», директором і співзасновником якої значиться Олександр Змєул.

Згідно з декларацією, Олександр Змєул був до кінця 2018 року начальником Кам’янка-Дніпровського земельного кадастру. А в джерелах його доходу вказана фірма «Віва-2007».

Обвинувальний акт у цій справі був направлений до Енергодарського суд у листопаді 2019 року.