Поліція розслідує безоплатний ремонт квартир, під час якого інваліди війни купували будматеріали за власні кошти
20.11.2019   //   1 Переглядів

Поліція вважає, що службові особи Управління праці та соціального захисту населення Оболонської районної у місті Києві держадміністрації у змові з службовцями ТОВ «Тамарінд» та ТОВ «Укрсервісмонтаж ЛТД» внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт щодо об`ємів та вартості безоплатних капремонтів квартир у Оболонському районі і заволоділи бюджетними коштами. Про це свідчать ухвали Оболонського райсуду Києва від 4 листопада.

Слідчі встановили, що Управління праці та соціального захисту населення уклали з «Тамарінд» та «Укрсервісмонтаж ЛТД» низку договорів підряду за результатами закупівель щодо «Безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а саме осіб з інвалідністю внаслідок війни».

Згідно з даними системи «Прозорро», у 2018 році чиновники уклали з «Тамарінд» шість таких угод на загальну суму 894 тис грн., а у 2018-2019 рр. – 16 договорів з «Укрсервісмонтаж ЛТД» на загальну суму 1,82 млн грн.

Станом на 31.12.2019 Управління праці та соціального захисту перерахувало фірмам кошти.

В той же час, слідство з’ясувало, що об`єми виконаних робіт не відповідають актам виконаних робіт. Крім того, власники помешкань, в яких проводились ремонті роботи, повідомили, що частину будівельних матеріалів купували за власні кошти, а будівельні роботи продовжувались до лютого 2019 р.

4 листопада суд надав слідчим доступ до документів щодо безоплатних капремонтів квартир у Оболонському районі, які виконували «Тамарінд» та «Укрсервісмонтаж ЛТД».

ТОВ «Тамарінд» записане на Тюмкову Юлію, яка вказана директором фірми, засновником ТОВ «Укрсервісмонтаж ЛТД» є Ігор Клімашевський, який керує фірмою.