Новонароджені дилери «ABB» розіграли 2 мільйони євро «Енергоатома» на вимикачі
20.11.2019   //   1 Переглядів

ДП «НАЕК «Енергоатом» 13 листопада за результатами тендеру замовило компанії «Complete Engineering s.r.o.» (Чехія) електричного обладнання на 1,96 млн євро. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До вересня 2020 року поставлять сім високовольтних вимикачів LTB 420E2 330 кВ по 280 тис євро за комплект: чотири – для Хмельницької АЕС і три – для Рівненської АЕС.

Чеська фірма «Complete Engineering s.r.o.» отримала дилерські повноваження заводу-виробника «ABB» (Швеція) в його структурного підрозділу в Україні ТОВ «АББ Лтд».

Строк експлуатації становить 30 років, а гарантійний строк зберігання – рік

Сума переможних пропозицій була на 4% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

Фірма «VJ Trgovina In Storitve, d.o.o.» (Словенія) вимагала від замовника передбачити аванс на 50% чи акредитив на 100%, але той відмовився, тож вона не прийшла на торги.

Єдиним конкурентом із такими ж вимикачами було створене в листопаді 2018 року дніпровське ТОВ «Спецмашенерго» директора Максима Худолія з Новотроїцького Херсонської області, яке вперше взяло участь у тендері. Як і переможець, воно отримало дилерські повноваження заводу «ABB» від української дочірньої компанії «АББ Лтд».

Засновником чеської фірми «Complete Engineering s.r.o.» зі статутним капіталом 100 тис чеських крон є Томаш Швец, а виконавчими директорами – він же та Їржі Скугра. Вона вперше після створення в лютому 2019 року отримала державний підряд в Україні.