Проти АРМА і СЕТАМ подали позов щодо торгів з продажу будівлі на Печерську
19.11.2019   //   436 Переглядів

ТОВ «КМ Рент» подала позов до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) та ДП «СЕТАМ» про визнання недійсними електронних торгів за лотом 378155. Про це свідчить ухвала Господарського суду Києва від 14 листопада 2019 року.

На торгах АРМА 7 жовтня спробувала продати нежиле приміщення площею 113,79 кв.м в Печерському районі Києва по вул. Болсуновська (колишня – Струтинського),  2б (літ А). В позові сказано, що майно спробували реалізувати за наявності ухвали суду про скасування арешту, накладеного на цю нерухомість. Об’єкт продавали зі стартовою ціною 498,8 тис. грн. Торги зупинили на ставці 9 млн грн на підставі ухвали Госпсуду Києва, яка частково задовольнила заяву про забезпечення позову ТОВ «КМ рент».

Приміщення розташоване поруч з ЖК «PecherSky». В ньому раніше було розташовано відділ продажів квартир у цьому житловому комплексі класу люкс.

Таке фото лоту виставила АРМА на СЕТАМ:

Нерухомість на Болсуновській визнана речовим доказом у кримінальному провадженні №12018000000000420. Провадження відкрили на підставі матеріалів Департаменту захисту економіки Нацполіції.

Досудове розслідування встановило, що приміщення на Болсуновській хтось збудував, самовільно зайнявши земельну ділянку, підробивши договір будівельного підряду, техпаспорт та ще низку дозвільних документів. У 2014 році, згідно сайту «Судова влада», Руслан Ярославович Іванюк під виглядом невиконання генпідрядником умов договору будівельного підряду звернувся до Печерського райсуду Києва  з заявою про визнання права власності на нерухомість, надавши підроблені документи. Суд позов задовільнив.

У 2014-му Іванюк, за версією слідства, «усвідомлюючи незаконність будівництва нежитлового приміщення…., розуміючи, що його незаконна діяльність може бути викрита, з метою недопущення накладення арешту на вказане приміщення, під виглядом добросовісного набувача, заснував ТОВ «КМ Рент», після чого передав до статутного капіталу компанії незаконно збудовану нежитлову будівлю.

21 січня 2019 р правоохоронці оглянули нерухомість та «встановили, що вказане приміщення є об`єктом кримінально протиправних дій та набуте внаслідок вчинення кримінального правопорушення». У лютому суд арештував нерухомість, а 20 березня передав її в управління АРМА.

Єдиною власницею «КМ Рент» зараз є співвласниця Domio group Юлія Мерецька-Данілова. Судячи з прізвища та спільних фото, вона є дружиною столичного бізнесмена Олексія Мерецького.