Розвідники купили «Шкоди» з сейфами на 10 мільйонів
18.11.2019   //   259 Переглядів

Служба зовнішньої розвідки України 14 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Автоцентр Прага авто на Кільцевій» спеціалізованого автотранспорту на загальну суму 9,49 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить 3 автівки Skoda Superb Ambition 2,0 TDi 7DSG 2019 року випуску по 938 тис грн. на загальну суму 2,81 млн грн. Кожен автомобіль матиме подушки безпеки, пакет «Chrome» для інтер’єру, декоративні накладки на пороги спереду, двозонну систему кондиціонування з електрорегулюванням та комбіфільтром, а зі спецкомплектації – сейф для зберігання документів в багажнику автомобіля, а також радіопідготовку під встановлення радіостанції (розетка 12V в багажному відділенні).

У автосалонах автівку Skoda Superb Ambition без спецкомплектації продають від 840 тис грн.

Крім того, «Автоцентр Прага авто на Кільцевій» також поставить 10 автомобілів Skoda Octavia А7 Ambition 2,0 TDi 6MG по 668 тис грн. на загальну суму 6,68 млн грн. Автівка матиме подушки безпеки водія та переднього пасажира, комфортну телефонію, двозонну систему кондиціонування, а також спецкомплектацію, як і у придбаних автомобілях Skoda Superb,  – сейф та радіопідготовку.

Автомобіль Skoda Octavia Ambition без спецкомплектації можна купити за 600 тис грн.

На торгах конкурентом переможця було ПП «Авто-Шанс Центр» Сергія та Світлани Шандрук, чия пропозиція щодо Skoda Superb була вищою на 900 грн., а щодо Skoda Octavia – на 2,1 тис грн.

Компанія «Автоцентр Прага Авто на Кільцевій» зареєстрована 2008 року в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району. Її засновниками є ТОВ «Холдинг-Інвест» та ТОВ «Канкрі», кінцевий бенефіціар – колишній народний депутат Михайло Гваздьов.

2014 року він пройшов до парламенту від «Блоку Петра Порошенка», а через рік склав повноваження, оскільки його призначили виконуючий обов’язки президента ДП «Антонов». Згодом Гвоздьов контролював це держпідприємство на посаді голови ради директорів корпорації «Українська авіабудівна компанія».

Як повідомляли «Наші гроші», у 2017 році Служба зовнішньої розвідки України замовляла ТОВ «Автоцентр Прага авто на Кільцевій» 10 автівок Skoda Octavia A7 Ambition 1.8TSi/132kW6G по 627 тис грн. на загальну суму 6,27 млн грн.