Комунальники «Міськсвітла» за півроку віддали улюбленому енергетику депутата 25 мільйонів
14.11.2019   //   0 Переглядів

У квітні-вересні 2019 р. КП електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Черкаської міськради без тендеру уклало 40 угод на загальну суму більше 25 млн грн. із ТОВ «Будівельне підприємство «Євробудстандарт», яке з’явилося у Черкасах лише на початку цього року . Про це пише «18000» з посиланням на «Dozorro».

Комунальники замовляли реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на різних вулицях міста. Вартість роботи на об’єктах залежно від обсягів коливається від 60 тис грн. (вул. Козацька) до 1,49 млн грн. (ділянка вул. Перемоги від Сумгаїтської до Руставі). Загалом із 40 угод вартість 10 перевищує мільйон гривень.

Фірма ТОВ «Євробудстандарт» була перереєстована у Черкасах 28 січня цього року. Всі працівники товариства найняті з 1 лютого. Нині фірма записана на Валерія Чосенка. Він офіційно значиться єдиним власником та директором фірми.

З 2016 до 2018 року Чосенко працював на ТОВ АБК «Електро-Буд». Про це свідчить копія його посвідчення працівника цієї фірми, яка була подана в одній з тендерних пропозицій товариства. Він вказаний як енергетик. Окрім нього, ще кілька працівників «Євробудстандарт» раніше працювали у «Електро-Буді».

«Євробудстандарт» та АБК «Електро-Буд» пов’язує не лише директор-енергетик та кілька працівників. Як писав «18000», фірми також мають спільний номер телефону – 0472 31 33 39.

Комерційним директором АБК «Електро-Буд» свого часу був депутат міської ради Володимир Бурячинський.

Минулого року це товариство було монополістом на замовленнях від «Міськсвітла». Торік комунальники уклали з фірмою 29 прямих угод на 14,3 млн грн. Цьогоріч це підприємство стало значно менш активним, і взяло участь всього у 4 закупівлях.

За останні 2 роки «Міськсвітло» уклало загалом 106 угод, із яких лише 4 конкурентні. Із 106 угод 70 укладені із «Євробудстандарт» та АБК «Електро-Буд».