Суд оштрафував на 25 тисяч замдиректора «Укрвуглереструктуризації», який за 275 тисяч хабара вирішив питання про оплату фірмі мільйона
11.11.2019   //   175 Переглядів

Святошинський райсуд Києва оштрафував на 25,5 тис грн. заступника гендиректора з економічних питань та фінансів ДП «Об’єднана компанія «Укрвуглереструктуризація» Олександра Селіверстова, який отримав 275 тис грн. хабара за допомогу в отриманні ТОВ «Кіровоград-Рубіж» оплати за виконані роботи. Про це свідчить вирок суду від 4 листопада.

У травні 2018 року «ОК «Укрвуглереструктуризація» замовила ТОВ «Кіровоград-Рубіж» виконання робіт з рекультивації та озеленення порушених площ примикання до проммайданчика та під`їзних залізничних шляхів, згідно з проектом ліквідації шахти «Ведмежоярська».

У листопаді 2018 р. Селіверстов повідомив директора «Кіровоград-Рубіж» про необхідність надати неправомірну вигоду у розмірі 275 тис грн. за те, щоб Селіверстов вплинув на гендиректора «Укрвуглереструктуризації», в результаті чого держпідприємство заплатило б кошти приватній фірмі за виконані будівельні роботи.

Селіверстов довгий час перебував на керівних посадах в ДП «Укрвуглереструктуризація», зокрема і на посаді гендиректора, мав реальну можливість впливати і впливав на прийняття рішення гендиректором держпідприємства щодо підписання відповідних документів і виплат коштів.

12 листопада минулого року Селіверстов повідомив гендиректора «Укрвуглереструктуризації», який не був обізнаний про злочинні наміри його заступника, про необхідність підписання документів, зокрема довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати форми КБ-3, які керівник підписав.

16 листопада Селіверстов отримав 275 тис грн. за прийняття рішення про перерахування 1,15 млн грн., як оплату згідно акту приймання виконаних будівельних робіт.

4 листопада суд затвердив угоду від 26 квітня 2019 р. про визнання винуватості, укладену між прокурором військової прокуратури Київсього гарнізону Іллею Старовим та обвинуваченим, і призначив Селіверстову 25,5 тис грн. штрафу.

Власником та керівником ТОВ «Кіровоград-Рубіж» є Валерій Бершадський, який також є співвласником фірми.