Поліція накупила кросоверів Renault Duster на 41 мільйон
11.11.2019   //   301 Переглядів

Національна поліція України 5 листопада замовила ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» легкових автомобілів спеціалізованого призначення на 40,82 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить 100 автомобілів Renault Duster 2019 року випуску по 408,2 тис грн. Кожен автомобіль матиме систему кондиціонування, протиугінний пристрій, фронтальні подушки водія та переднього пасажира та спеціальне обладнання: спітлодіодну панель-балку синього кольору з сигнально-гучномовним пристроєм, встановлений на даху автомобіля; металевий сейф для зберігання зброї боєприпасів, документації; тримач для зброї, встановлений в передній частині салону авто, кольографічні схеми та написи на кузові автомобіля.

Ціни на Renault Duster у базовій комплектації без спеціального обладнання стартують від 360 тис грн., з кондиціонером – 392 тис грн.

Замовлення «Спец-Ком-Сервіс» отримав без конкуренції. Очікувана вартість склала 43,12 млн грн. Тобто фірма зменшила пропозицію на 2,29 млн грн. або на 5%.

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» є Михайло Городових із Черкащини і директор Сергій Калюш із Вишневого.

У 2016 році прокуратура відкрила кримінальне провадження проти посадовців Нацгвардії, котрі нібито сприяли перемогам «Спец-Ком-Сервісу» на торгах щодо закупівлі техніки.