ОДА купила за 900 тисяч кросовер Hyundai Santa Fe у дружини екс-губернатора
08.11.2019   //   2478 Переглядів

Житомирська облдержадміністрація 4 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Богдан-Авто Житомир» легковий автомобіль за 895 тис грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить автомобіль Hyundai Santa Fe TM 2.2 CRDi Superior 8AT. Він матиме подушки та шторки безпеки, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, електронне паркувальне гальмо, камеру заднього огляду, підігрів керма та передніх сидінь, 7″ кольоровий LCD монітор (RDS-радіо +МР3 +USB), 6 динаміків, рейлінги для багажника на даху, вибір режиму водіння DRIVE MODE  Eco/Comfort/Sport/Smart.

Ціни на Hyundai Santa Fe у комплектації Superior стартують від 1,04 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом «Богдан-Авто Житомир» було ТОВ «Богдан-авто Суми», бенефіціарами якого є Лариса Якубовська та Олена Гура. Його пропозиція була вищою на 5 тис грн. і склала 900 тис грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувалися під час аукціону.

ТОВ «Богдан-авто Житомир» через ТОВ «Полісся моторс груп» належить Катерині Машковській та Світлані Присяжнюк, керівник Володимир Яворський.

Катерина Машковська є дружиною Сергія Машковського, який у 2014-2016 рр. очолював Житомирську облдержадміністрацію. У своїй декларації за 2016 рік він вказував «Полісся моторс груп», де з 2010 по 2013 рр. сам був власником.

Житомирську ОДА очолює Віталій Бунечко, якого було призначено на цю посаду у серпні.