Тендер залізничників розіграли дві фірми, які друкували тендерні пропозиції на одному принтері (фото)
06.11.2019   //   778 Переглядів

Регіональна філія «Львівська залізниця» 31 жовтня підписала договір з ТОВ «Інвіт Груп» на закупівлю електричних розподільчих шаф за 680 тис грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані сайту лектронних закупівель Prozorro.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Гранфінресурс». Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна фірми «Інвіт Груп» була на 600 грн дешевшою.

Обидва конкуренти подали на торги документи з однаковим дефектом друку/сканування. Це свідчить про те, що вони готували довідки на спільному принтері або сканері. Також компанії надали сертифікати якості від однієї ТОВ «НВФ Склад».

Фірма «Гранфінресурс» бере участь в тендерах як технічний учасник. Вона вже 20 разів змагалася з компанією «Інвіт Груп» і жодного разу не виграла. Наразі конкуренти розіграли тендери на 4,3 млн грн. Також «Гранфінресурс» зареєстроване в Києві за адресою, де прописані ще 90 компаній. Власник – Ілля Тітовець з окупованого Донецька.

Компанія «Інвіт Груп» зареєстрована 2015 року в Одесі. Засновницею фірми є Ксенія Остапко, а директоркою − Ольга Хамідулліна. Протягом 2018-2019 років фірма отримала замовлень на 6,45 млн грн, враховуючи поточну угоду.

«Інвіт Груп» поставить «Львівській залізниці» дві розподільчі шафи для управління, контролю та діагностики електрики. Шафа Ш 6Т коштує 294 тис. грн, а шафа Ш 8Т – 385,8 тис грн.