Недоліки «ігрового» законопроекту №2285: маскування ігрових автоматів та вбивство нормальної лотереї
06.11.2019   //   1 Переглядів

Автор публікації – колишня держуповноважена АМКУ Агія Загребельська.

Законопроект про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор №2285  дозволяє замаскувати ігрові автомати під нібито менш шкідливі апарати. Тобто зберегти саме те, що є зараз – тисячі ігрових автоматів під виглядом лотерейних.

Передбачена можливість робити у ставкоматах ставки на віртуальні події, тобто букмекер зможе приймати парі на те чи випаде на екрані гравця п’ять морквинок підряд, коли він натисне кнопку «грати». Відмінність ставкоматів від звичайних автоматів у законопроекті виписана дуже слабко і не забороняє такого маскування.

Законопроект передбачає, що лотерейний білет миттєвої лотереї може бути електронної форми, отже це дозволяє продовжувати маскуватись під лотерею іншим видам азартних ігор. Враховуючи наш досвід, лотерейний білет повинен бути виключно в паперовій («матеріальній») формі. Бо законопроект не забороняє маскування ігрових автоматів під лотомати. На лотерейних автоматах теж зрештою можна буде купувати «електронні квитки» і миттєво дізнаватись виграв чи програв. Результат розіграшу буде виводитись на екран лотомату у вигляді п’яти морквинок підряд. Що знову ж таки буде означати ту саму гру на ігровому автоматі.

Законопроект не містить вимог до суб’єктів, які будуть здійснювати сертифікацію грального обладнання, а також відповідальності за її неналежне проведення. Зазначене може призвести до легалізації «маскування» одного грального обладнання під інше.

Не визначено, якими документами повинна бути підтверджена «зірковість» готелів для розміщення в них гральних закладів, що може призвести до «маскування» інших приміщень під готелі.

У законопроекті міститься купа ознак «вбивства» лотереї, як безпечної альтернативи більш шкідливим азартним іграм.

Наприклад, для придбання «паперової» лотереї необхідно пред’явити паспорт. Таке правило не діє в розвинених країнах. Людям не приходить в голову, що купувати лотерейний квиточок треба по посвідченню особи.

Законопроект містить обмеження по місцю розташування пунктів розповсюдження лотерей та заборону їх реалізовувати, для прикладу, в кіосках. В той час як в розвинених країнах «паперову» лотерею можна придбати будь-де.

Передбачена монополізація однією приватною компанією лотерейного ринку.

Не передбачений перехідний період до визначення нових операторів, отже певний період часу в країні навіть «паперова» лотерея буде незаконною.

При цьому в розвиненому світі в лотерею грає 80-90% населення та остання використовується як ефективний інструмент зменшення попиту на інші види азартних ігор, а також добровільний податок, що дозволяє перерозподіляти капітал у суспільстві та фінансувати соціальні проекти.

Далі буде…

Агія Загребельська, Юрій Ніколов