Дочка «Нафтогазу» без торгів відписала Уткіну 25 мільйонів на «хмарні» послуги
06.11.2019   //   1 Переглядів

ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» ПАТ «НАК «Нафтогаз України» 1 листопада уклало угоду з ТОВ «Де Ново» про послуги з користування «хмарними» сервісами протягом року на 24,92 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Строком на рік замовили послуги «хмарної» інфраструктури для автоматизованих систем.

Решта деталей замовлення щодо технічних вимог, обчислювальних потужностей, тарифів та рівнів обслуговування невідомі, оскільки замовник не оприлюднив текст договору.

Отже, щомісяця «хмара» з невідомими характеристиками обходитиметься у 2 млн грн.

Закупівлю провели за процедурою звітування про укладений договір, бо «Нафтогаз Цифрові технології» не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі».

Нагадаємо, у листопаді 2018 року «Де Ново» виграла відкриті торги «Нафтогаз Цифрові технології» на річні послуги хмарної інфраструктури рівня TIER 3 для систем SAP за 5,08 млн грн. Ціна за місяць становила майже півмільйона. Причому під час того аукціону «Де Ново» запропонувала ціну, яка була в 2,5 раза нижча від очікуваної вартості закупівлі.

Столична компанія «Де Ново» належить кіпрській фірмі «Деново Оверсіз Холдінгз Лімітед» бізнесмена Євгенія Уткіна і володіє дата-центром «De Novo» рівня TIER 3.

Державний «Нафтогаз» створив дочірню фірму «Нафтогаз Цифрові технології» у червні 2018 року, вклавши у її статутний капітал 440,00 млн грн. До лютого 2019 року фірмою керував екс-начальник ІТ-департаменту «Нафтогазу» Анатолій Вовнюк, до травня 2019 року директором була Олена Чорнокальська, а нині посаду обіймає Марина Квашніна.